Český tenisový svaz

Kopecký Maxmilián Albert

Datum narození:
17.11.2002
Platnost reg. do:
22.11.2019
Klub:
TK Start Praha-Topolka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TC VŠ Praha
379 (9)
 
 
 
2014
TC VŠ Praha
340 (12)
 
 
 
2015
TK Start Praha-Topolka
245 (1)
475 (6)
 
 
2016
TK Start Praha-Topolka
 
210 (12)
 
 
2017
TK Start Praha-Topolka
 
257 (1)
475 (6)
 
2018
TK Start Praha-Topolka
 
 
232 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.05.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.05.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. 2.třída A
28.4.2018, TJ Tatran Střešovice A - TJ Břevnov
1
2.
04. 2.třída A
5.5.2018, TJ Břevnov - VŠTJ Ekonom Praha
0
3.
04. 2.třída A
19.5.2018, TJ Radlice B - TJ Břevnov
0
4.
04. 2.třída A
26.5.2018, TJ Břevnov - TK Hanspaulka A
0
5.
04. 2.třída A
9.6.2018, TJ Břevnov - LTC Modřany 2005 E
1
6.
04. 2.třída A
16.6.2018, Sportovní klub Žižkov Praha A - TJ Břevnov
0
7.
04. 2.třída A
23.6.2018, TJ Břevnov - Sokol Horní Počernice
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. 2.třída A
28.4.2018, TJ Tatran Střešovice A - TJ Břevnov
1
2.
04. 2.třída A
5.5.2018, TJ Břevnov - VŠTJ Ekonom Praha
3
3.
04. 2.třída A
19.5.2018, TJ Radlice B - TJ Břevnov
3
4.
04. 2.třída A
26.5.2018, TJ Břevnov - TK Hanspaulka A
0
5.
04. 2.třída A
9.6.2018, TJ Břevnov - LTC Modřany 2005 E
1
6.
04. 2.třída A
16.6.2018, Sportovní klub Žižkov Praha A - TJ Břevnov
0
7.
04. 2.třída A
23.6.2018, TJ Břevnov - Sokol Horní Počernice
2
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
4
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

0
5
05.01.2018, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

15
6
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
7
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

15
8
27.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
9
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

15
10
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

0
11
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

20
12
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
13
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
14
10.03.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

0
15
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
16
24.03.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

0
17
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
18
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

0
19
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

27
20
30.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

20
21
17.07.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

10
22
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

0
23
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

20
24
26.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
25
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 5/5

15
26
06.08.2018, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/-

10
27
11.08.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
277/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

10
4
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

10
5
05.01.2018, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

10
6
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
7
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

0
8
27.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
9
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

10
10
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

0
11
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
12
23.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
13
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
14
10.03.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

0
15
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
16
24.03.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

10
17
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
18
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

14
19
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

15
20
30.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
21
17.07.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

15
22
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

0
23
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

0
24
26.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
25
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 5/5

10
26
06.08.2018, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
27
11.08.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
204/25
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

8>4 Hertl, Brož - Kopecký, Havlíček 6:3, 3:6, 1:0
získané body: 0 b.
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Kopecký, Froňka - Došič, Holzer 6:2, 4:6, 1:0 (5)
4>2 Kopecký, Froňka - Kotarac, Průcha 4:6, 6:4, 1:0 (9)
2>1 Žák, Pavlovič - Kopecký, Froňka 6:2, 6:0
získané body: 15 b.
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Šubert, Kopecký - Bega, Vůle 7:5, 1:6, 1:0 (5)
4>2 Forman, Matějka - Šubert, Kopecký 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
17.07.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

8>4 Kopecký, Kotarac - Hirshberg, Silvera 6:2, 4:6, 1:0
4>2 Kopecký, Kotarac - Hradil, Bernas 6:1, 6:2
2>1 Bradley, Farid - Kopecký, Kotarac 6:2, 3:6, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha B
0
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TK Start Praha-Topolka A - TC VŠ Praha
0
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TC VŠ Praha - TK Konstruktiva, z.s. A
0
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, TJ Spoje Praha B - TC VŠ Praha
0
5.
21. 1.třída A
10.6.2018, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
6
6.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - TC VŠ Praha
0
7.
21. 1.třída A
24.6.2018, TC VŠ Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
6
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha B
1
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TK Start Praha-Topolka A - TC VŠ Praha
0
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TC VŠ Praha - TK Konstruktiva, z.s. A
8
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, TJ Spoje Praha B - TC VŠ Praha
3
5.
21. 1.třída A
10.6.2018, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
5
6.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - TC VŠ Praha
7
7.
21. 1.třída A
24.6.2018, TC VŠ Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35
10.6.2018, 21. 1.třída A
TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
team Kopecký, Sklenička - Bega, Vůle 7:5, 6:7, 11:9
získané body: 5 b.