Český tenisový svaz

Tocháček Marek

Datum narození:
26.06.2002
Platnost reg. do:
09.01.2019
Klub:
TC ESO Praha z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TC ESO Praha
 
682 (4)
 
 
2017
TC ESO Praha z.s.
 
480 (1)
1125 (3)
 
2018
TC ESO Praha z.s.
 
 
431 (6)
 
2019
TC ESO Praha z.s.
 
 
220 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
5.5.2018, Tenis klub FÉNIX Nedvězí A - TC ESO Praha z.s.
0
2.
09. 3.třída B
19.5.2018, TC ESO Praha z.s. - Sportcentrum Uhříněves
1
3.
09. 3.třída B
26.5.2018, TJ Kyje Praha 14 A - TC ESO Praha z.s.
0
4.
09. 3.třída B
9.6.2018, TC ESO Praha z.s. - Baník Praha A
1
5.
09. 3.třída B
16.6.2018, TJ Slavoj Tesla Hloubětín,z.s.C - TC ESO Praha z.s.
0
6.
09. 3.třída B
23.6.2018, TJ Sokol Vršovice II. - TC ESO Praha z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
5.5.2018, Tenis klub FÉNIX Nedvězí A - TC ESO Praha z.s.
1
2.
09. 3.třída B
19.5.2018, TC ESO Praha z.s. - Sportcentrum Uhříněves
0
3.
09. 3.třída B
26.5.2018, TJ Kyje Praha 14 A - TC ESO Praha z.s.
2
4.
09. 3.třída B
9.6.2018, TC ESO Praha z.s. - Baník Praha A
0
5.
09. 3.třída B
16.6.2018, TJ Slavoj Tesla Hloubětín,z.s.C - TC ESO Praha z.s.
1
6.
09. 3.třída B
23.6.2018, TJ Sokol Vršovice II. - TC ESO Praha z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
2
09.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

0
3
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

0
4
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
5
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
6
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

15
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
8
02.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
9
24.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

14
10
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
11
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
12
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
13
31.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
14
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
15
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

15
16
05.07.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
17
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

10
18
28.07.2018, benátecký pohár

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

10
19
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

10
20
11.08.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

10
21
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

0
22
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
23
31.08.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

20
24
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

15
25
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

18
26
22.09.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

0
27
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/5

0
 Jednotlivci celkem
238/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
2
09.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
3
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

10
4
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
5
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

0
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
8
02.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
9
24.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
10
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
11
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
12
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
13
31.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
14
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
15
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

15
16
05.07.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
17
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
18
28.07.2018, benátecký pohár

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

0
19
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

10
20
11.08.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

15
21
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

15
22
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
31.08.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
25
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

0
26
22.09.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

10
27
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/5

15
 Jednotlivci celkem
169/24
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

8>4 Šubert, Tocháček - Kopecký, Krischke 3:6, 6:2, 1:0
4>2 Vencl, Zámečník - Šubert, Tocháček 6:7, 7:6, 1:0
získané body: 10 b.
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

16>8 Tocháček, Došič - Rudolf, Kalaš 4:6, 6:1, 1:0
8>4 Tocháček, Došič - Haňkovský, Král 6:2, 6:1
4>2 Agovič, Mach - Tocháček, Došič 4:6, 7:6, 1:0
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
29.4.2018, TC ESO Praha z.s. - SK HAMR, z.s. C
1
2.
24. 2.třída B
6.5.2018, LTC Modřany 2005 B - TC ESO Praha z.s.
9
3.
24. 2.třída B
27.5.2018, TO Bohemians Praha - TC ESO Praha z.s.
1
4.
24. 2.třída B
10.6.2018, TC ESO Praha z.s. - LTC Radotín A
3
5.
24. 2.třída B
17.6.2018, LTC Podolí Praha A - TC ESO Praha z.s.
4
6.
24. 2.třída B
24.6.2018, TK Ruzyně Praha - TC ESO Praha z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
29.4.2018, TC ESO Praha z.s. - SK HAMR, z.s. C
0
2.
24. 2.třída B
6.5.2018, LTC Modřany 2005 B - TC ESO Praha z.s.
7
3.
24. 2.třída B
27.5.2018, TO Bohemians Praha - TC ESO Praha z.s.
1
4.
24. 2.třída B
10.6.2018, TC ESO Praha z.s. - LTC Radotín A
2
5.
24. 2.třída B
17.6.2018, LTC Podolí Praha A - TC ESO Praha z.s.
0
6.
24. 2.třída B
24.6.2018, TK Ruzyně Praha - TC ESO Praha z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29