Český tenisový svaz

Brož Dominik

Datum narození:
27.05.2004
Platnost reg. do:
29.01.2021
Klub:
TJ Radlice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Tenis Centrum Lužiny
1214 (4)
 
 
 
2016
TJ Radlice
491 (9)
 
 
 
2017
TJ Radlice
327 (1)
885 (3)
 
 
2018
TJ Radlice
 
324 (9)
 
 
2019
TJ Radlice
 
276 (1)
 
 
2020
TJ Radlice
 
 
386 (6)
 
2021
TJ Radlice
 
 
230 (9)
730 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

32>16 Brož Dominik- Mareš Vojtěch6:4, 6:1
16>8 Brož Dominik- Velc Tomáš5:2, scr.
8>4 Jeřábek Antonín- Brož Dominik3:6, 6:0, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

16>8 Jiras, Brož - Velc, Ulman 6:1, 6:1
8>4 Jiras, Brož - Dlouhý, Jeřábek 6:3, 6:2
4>2 Jiras, Brož - Klusák, Spal 7:5, 6:1
2>1 Jiras, Brož - Brett, Penc 6:3, 6:2
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Rudná A (3) - LTC Slovan Kladno B (5)
1
2.
02 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Řevnice (7) - LTC Rudná A (3)
0
3.
02 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, LTC Rudná B (8) - LTC Rudná A (3)
0
1.
Q I o sestup z I. třídy
5.9.2020 9:30 NT 6.9. 9:30, Lokomotiva Nymburk - LTC Rudná A
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Rudná A (3) - LTC Slovan Kladno B (5)
0
2.
02 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Řevnice (7) - LTC Rudná A (3)
4
3.
02 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, LTC Rudná B (8) - LTC Rudná A (3)
0
1.
Q I o sestup z I. třídy
5.9.2020 9:30 NT 6.9. 9:30, Lokomotiva Nymburk - LTC Rudná A
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
14.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

8>4 Klíma, Klíma - Brož, Beneš 6:2, 7:5
získané body: 0 b.
22.08.2020

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

8>4 Brož, Hradil - Soukup, Petera 4:6, 6:4, 1:0
4>2 Brož, Hradil - Sýkora, Sembdner 6:3, 6:3
2>1 Brož, Grossmann - Brož, Hradil 6:4, 6:4
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
7.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Radlice A
1
2.
21. 1.třída A
21.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Radlice A
6
3.
21. 1.třída A
28.6.2020, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. C
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
7.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Radlice A
1
2.
21. 1.třída A
21.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Radlice A
4
3.
21. 1.třída A
28.6.2020, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. C
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12