Český tenisový svaz

Kotarac Oliver

Datum narození:
14.07.2002
Platnost reg. do:
12.04.2021
Klub:
TJ Spoje Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TŠ Pohořelec
1599 (3)
 
 
 
2016
TŠ Pohořelec
 
708 (4)
 
 
2017
Tenis Cibulka
 
446 (1)
661 (4)
 
2018
Tenis Cibulka
 
 
312 (9)
 
2019
TJ Spoje Praha
 
 
185 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/4

0
2
24.11.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/4

10
2
24.11.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
17/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
22.6.2019, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 B
9
2.
02. 1.třída A
4.5.2019, LTC Modřany 2005 C - TJ Spoje Praha B
0
3.
02. 1.třída A
11.5.2019, SK OAZA Praha B - TJ Spoje Praha B
0
4.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Spoje Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
5.
02. 1.třída A
8.6.2019, Sokol Petrovice A - TJ Spoje Praha B
0
6.
02. 1.třída A
15.6.2019, TJ Spoje Praha B - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
22.6.2019, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
02. 1.třída A
4.5.2019, LTC Modřany 2005 C - TJ Spoje Praha B
0
3.
02. 1.třída A
11.5.2019, SK OAZA Praha B - TJ Spoje Praha B
0
4.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Spoje Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs B
2
5.
02. 1.třída A
8.6.2019, Sokol Petrovice A - TJ Spoje Praha B
0
6.
02. 1.třída A
15.6.2019, TJ Spoje Praha B - TC VŠ Praha
4
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

0
3
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

0
4
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/5

0
5
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
6
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
8
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

20
9
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
10
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
11
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
12
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
14
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16
15
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

0
16
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
17
03.08.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

30
18
07.08.2019, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 200), K: 5/4

15
19
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

30
21
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

24
22
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

0
23
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

-
24
17.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
229/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
2
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

0
3
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

20
4
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/5

15
5
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

27
6
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
8
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
9
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

19
10
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

10
11
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
12
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
14
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

0
15
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

22
16
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
17
03.08.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
18
07.08.2019, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 200), K: 5/4

10
19
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

-
21
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

-
22
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

-
23
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

0
24
17.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
195/20
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

8>4 Kotarac, Vejšický - Mouček, Říha 6:4, 4:6, 1:0 (7)
4>2 Kotarac, Vejšický - Hrdina, Beneš 6:4, 4:6, 1:0 (7)
2>1 Kotarac, Vejšický - Vrba, Fáček 6:4, 6:3
získané body: 27 b.
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

8>4 Kotarac, Žák - Ben Ahmed, Arefe 6:2, 6:0
4>2 Kotarac, Žák - Kopecký, Uhřík 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Kotarac, Žák - Cevik, Pelda 7:6, 6:1
získané body: 20 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

32>16 Jupa, Nicod - Kotarac, Vůle 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
07.08.2019, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 200), K: 5/4

16>8 Kotarac, Kotarac - Čech, Urbánek 6:0, 6:2
8>4 Kotarac, Kotarac - Šoltys, Pala scr.
4>2 Kotarac, Kotarac - Říha, Rudolf 1:6, 6:1, 1:0 (9)
2>1 Nápravník, Holub - Kotarac, Kotarac 6:2, 2:1, scr.
získané body: 10 b.