Český tenisový svaz
Název:
Lokomotiva Cup
Datum:
07.-10.03.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (B - 700)
Kódové číslo:
206045
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607 540 815
E-mail:
mirovana@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 6.3.2020 od 18:10 hod. do 19.00 hod. pouze formou sms, bude potvrzeno ok, na tel. 777331505 - pan Michal Franěk.
Po 20.00 hod. bude rozlosování a pořadí zápasů na internetu.

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
35
25
 
volná karta
01.03.2020 11:24:01
2.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
11.01.2020 10:57:28
3.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
04.02.2020 16:41:22
4.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
23.02.2020 10:31:00
5.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
 
23.01.2020 10:02:46
6.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
23.11.2019 20:26:25
7.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
29.12.2019 10:55:14
8.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
10.02.2020 21:48:50
9.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
 
12.01.2020 19:06:02
10.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
09.02.2020 15:51:31
11.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
 
29.01.2020 11:53:34
12.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
 
11.02.2020 12:47:31
13.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
11.11.2019 20:12:57
14.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
04.12.2019 11:06:00
15.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
 
10.02.2020 18:54:29
16.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
11.02.2020 22:32:42
17.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
114
15
 
 
06.11.2019 12:18:35
18.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
 
03.02.2020 16:48:20
19.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
120
15
53
 
16.02.2020 23:32:08
20.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
 
09.11.2019 09:54:12
21.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
150
12
80
 
20.12.2019 16:24:57
22.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
155
12
 
 
22.01.2020 10:49:37
23.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
 
22.12.2019 19:46:31
24.
Strebkova Mariya 16.08.2001 TCG Karlovy Vary
196
9
636
 
07.02.2020 14:37:23
25.
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 Severočeská tenisová o.s.
218
9
309
volná karta
06.02.2020 23:43:11
26.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
231
9
59
 
06.02.2020 16:43:40
27.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
240
9
122
 
21.12.2019 12:54:18
28.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
23.02.2020 13:37:03
29.
Agovič Lejla 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
320
6
122
volná karta
02.03.2020 20:14:15
30.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
 
25.02.2020 17:54:38
31.
Novotná Karolína 22.12.1997 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
469
4
 
volná karta
05.03.2020 20:34:55
32.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
963
1
193
 
01.12.2019 15:47:17

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Basaraba Lenka 24.01.1977 TK PRECHEZA Přerov o.s.
963
1
 
 
12.01.2020 11:15:43
2.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
333
6
104
 
04.03.2020 11:11:02

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
583
4
108
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:04:50
2.
Štětková Klára 14.04.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
211
9
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 13:56:31
3.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
155
12
35
odhlášeno hráčem
18.02.2020 17:31:05
4.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
92
15
165
odhlášeno hráčem
19.02.2020 19:27:38
5.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 14:34:22
6.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
355
6
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 19:10:37
7.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
222
9
28
odhlášeno hráčem
25.02.2020 12:24:28
8.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
192
12
150
odhlášeno hráčem
25.02.2020 17:39:22
9.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
odhlášeno hráčem
26.02.2020 13:09:37
10.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
odhlášeno hráčem
27.02.2020 09:07:21
11.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
odhlášeno hráčem
28.02.2020 21:25:08
12.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
88
15
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 21:51:10
13.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
205
9
 
IS: kolizní přihláška
29.02.2020 12:00:05
14.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
odhlášeno hráčem
29.02.2020 17:45:20
15.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
odhlášeno hráčem
29.02.2020 18:12:07
16.
Týnovská Veronika 26.09.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
213
9
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 18:58:06
17.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
odhlášeno hráčem
29.02.2020 21:51:53
18.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 22:00:48
19.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
508
4
118
odhlášeno hráčem
01.03.2020 08:43:59
20.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
736
3
116
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:30:49
21.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:07
22.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 11:57:38
23.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
185
12
58
odhlášeno hráčem
02.03.2020 20:22:05
24.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
odhlášeno hráčem
03.03.2020 07:07:00
25.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
odhlášeno hráčem
04.03.2020 08:27:08
26.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 14:34:51
27.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
141
12
48
odhlášeno hráčem
04.03.2020 21:19:27
28.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
odhlášeno hráčem
05.03.2020 11:01:48
29.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
285
9
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 17:57:20
30.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
odhlášeno hráčem
05.03.2020 23:25:31
31.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 09:03:37
32.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
338
6
102
odhlášeno hráčem
06.03.2020 17:09:35