Český tenisový svaz

Zýtová Julie

Datum narození:
01.02.2003
Platnost reg. do:
11.11.2018
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Olymp Praha
144 (15)
 
 
 
2015
TK Olymp Praha
49 (30)
276 (6)
 
 
2016
TK Olymp Praha
11 (1)
134 (12)
541 (3)
 
2017
Lokomotiva Beroun
 
40 (30)
301 (6)
439 (6)
2018
Lokomotiva Beroun
 
36 (1)
79 (15)
897 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
6
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Beroun - TJ Měchenice
0
3.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Slovan Kladno B - Lokomotiva Beroun
1
4.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
5.
01- Středočeská divize
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Kolín - Lokomotiva Beroun
1
6.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, Lokomotiva Beroun - TK Benátky nad Jizerou
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Beroun - TJ Měchenice
0
3.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Slovan Kladno B - Lokomotiva Beroun
5
4.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
5.
01- Středočeská divize
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Kolín - Lokomotiva Beroun
0
6.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, Lokomotiva Beroun - TK Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun - LTC Kolín
6
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice
15
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Radošovice
12
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun - 1. Vestecká sportovní
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Lokomotiva Beroun
12
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
45
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun - LTC Kolín
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice
11
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Radošovice
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun - 1. Vestecká sportovní
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Lokomotiva Beroun
0
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56