Český tenisový svaz

Bohatová Zuzana

Datum narození:
15.04.2001
Platnost reg. do:
06.12.2020
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TENIS Klánovice
333 (6)
 
 
 
2013
TENIS Klánovice
132 (15)
436 (4)
 
 
2014
TENIS Klánovice
52 (1)
175 (9)
 
 
2015
TENIS Klánovice
 
96 (15)
411 (4)
 
2016
TJ Sokol Vysočany TSM
 
46 (1)
219 (6)
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
119 (12)
330 (6)
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
136 (12)
191 (12)
2019
TJ Sokol Vysočany
 
 
134 (12)
155 (12)
2020
TJ Sokol Vysočany
 
 
398 (1)
134 (12)
2021
TJ Sokol Vysočany
 
 
 
108 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 8/8

0
2
22.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/4

27
3
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

20
4
03.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

0
5
10.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/4

15
6
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/8

22
7
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 7/-

0
8
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/-

20
9
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/-

0
10
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/-

0
11
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

0
12
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

30
13
18.07.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

15
14
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

0
15
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

0
16
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/-

0
17
29.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/4

0
18
01.09.2020, MONETA -Akademické MMČR mužů a žen

VSK VŠB-TU Ostrava (B), K: 8/-

22
19
05.09.2020, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (B - 500), K: 8/8

0
20
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/-

0
21
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
22
26.09.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 600), K: 8/8

30
23
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

32
24
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

0
25
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
26
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
27
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
233/26

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 8/8

22
2
22.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/4

10
3
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

14
4
03.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

0
5
10.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/4

0
6
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/8

0
7
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 7/-

-
8
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/-

-
9
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/-

-
10
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/-

-
11
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
12
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

30
13
18.07.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

10
14
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

0
15
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

22
16
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/-

-
17
29.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/4

15
18
01.09.2020, MONETA -Akademické MMČR mužů a žen

VSK VŠB-TU Ostrava (B), K: 8/-

-
19
05.09.2020, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (B - 500), K: 8/8

0
20
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/-

-
21
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
22
26.09.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 600), K: 8/8

0
23
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
24
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

-
25
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
26
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
27
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: -/5

15
 Jednotlivci celkem
138/15

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha A
0
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - TJ Spoje Praha A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
02. 1.třída A
20.6.2020, Sportovní klub Žižkov Praha A - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha A
8
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - TJ Spoje Praha A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
02. 1.třída A
20.6.2020, Sportovní klub Žižkov Praha A - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8