Český tenisový svaz

Hejdová Hana

Datum narození:
02.09.2002
Platnost reg. do:
05.12.2018
Klub:
TK Spartak Jihlava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Spartak Jihlava
288 (9)
 
 
 
2014
TK Spartak Jihlava
179 (12)
591 (3)
 
 
2015
TK Spartak Jihlava
125 (1)
285 (6)
 
 
2016
TK Spartak Jihlava
 
125 (12)
 
 
2017
TK Spartak Jihlava
 
139 (1)
276 (6)
 
2018
TK Spartak Jihlava
 
 
154 (12)
 
2019
TK Spartak Jihlava
 
 
113 (12)
596 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. II.TŔÍDA sk.AA
28.4.2018, SKP Kometa Brno - TK ČLTK Jihlava
1
2.
03. II.TŔÍDA sk.AA
5.5.2018, TK ČLTK Jihlava - TK Brno Bosonohy,z.s. B
3
3.
03. II.TŔÍDA sk.AA
19.5.2018, HTK Třebíč B - TK ČLTK Jihlava
4
4.
03. II.TŔÍDA sk.AA
26.5.2018, TK ČLTK Jihlava - BTK Ingstav Brno
1
5.
03. II.TŔÍDA sk.AA
9.6.2018, TTK ESOX - TK ČLTK Jihlava
6
6.
03. II.TŔÍDA sk.AA
16.6.2018, TK ČLTK Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou
3
7.
03. II.TŔÍDA sk.AA
23.6.2018, TK Tuřany - TK ČLTK Jihlava
0
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. II.TŔÍDA sk.AA
28.4.2018, SKP Kometa Brno - TK ČLTK Jihlava
1
2.
03. II.TŔÍDA sk.AA
5.5.2018, TK ČLTK Jihlava - TK Brno Bosonohy,z.s. B
0
3.
03. II.TŔÍDA sk.AA
19.5.2018, HTK Třebíč B - TK ČLTK Jihlava
0
4.
03. II.TŔÍDA sk.AA
26.5.2018, TK ČLTK Jihlava - BTK Ingstav Brno
1
5.
03. II.TŔÍDA sk.AA
9.6.2018, TTK ESOX - TK ČLTK Jihlava
0
6.
03. II.TŔÍDA sk.AA
16.6.2018, TK ČLTK Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou
2
7.
03. II.TŔÍDA sk.AA
23.6.2018, TK Tuřany - TK ČLTK Jihlava
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20
9.6.2018, 03. II.TŔÍDA sk.AA
TTK ESOX - TK ČLTK Jihlava
team Menšíková Miroslava - Hejdová Hana 3:6, 6:3, 5:7
získané body: 6 b.
team - Hejdová scr.
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/-

0
2
13.01.2018, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/-

0
3
10.02.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

0
4
17.02.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

0
5
24.02.2018, REBUT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

15
6
09.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
7
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

15
8
24.03.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
9
30.03.2018

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/8

30
10
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
11
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
12
29.06.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 300), K: 8/-

0
13
07.07.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: 4/-

30
14
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

0
15
28.07.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
16
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/-

15
17
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 5/-

0
18
13.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
19
18.08.2018

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

30
20
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

0
21
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/8

30
22
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

22
23
08.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (B - 300), K: 8/8

0
24
15.09.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 200), K: 4/4

15
25
22.09.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 8/8

16
26
27.09.2018, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

0
27
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/-

32
28
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

0
29
27.09.2018, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
357/29

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/-

-
2
13.01.2018, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/-

-
3
10.02.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

-
4
17.02.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

0
5
24.02.2018, REBUT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

0
6
09.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
7
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

7
8
24.03.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
9
30.03.2018

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/8

16
10
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
11
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
12
29.06.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 300), K: 8/-

-
13
07.07.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: 4/-

-
14
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

0
15
28.07.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
16
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/-

-
17
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 5/-

-
18
13.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
19
18.08.2018

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

0
20
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

19
21
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/8

16
22
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

22
23
08.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (B - 300), K: 8/8

0
24
15.09.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 200), K: 4/4

15
25
22.09.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 8/8

0
26
27.09.2018, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/12

0
27
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/-

-
28
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

-
29
27.09.2018, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
127/18
30.03.2018

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/8

16>8 Hejdová, Bláhová - Huťková, Huťková 6:1, 5:7, 1:0 (8)
8>4 Slezáková, Švendová - Hejdová, Bláhová 6:3, 6:2
získané body: 16 b.
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 5/-

16>8 Jantačová Elen- Hejdová Hana1:6, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TK Spartak Jihlava - TK Zlín
0
2.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, TC Brno A - TK Spartak Jihlava
0
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, ŽLTC Brno B - TK Spartak Jihlava B
9
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, TK Spartak Jihlava B - TC-MJ TENIS Líšeň
1
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
0
4.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, TK Spartak Jihlava B - Slovan Hodonín
1
5.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TK Spartak Jihlava B - Start Brno
12
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TK Spartak Jihlava - TK Zlín
0
2.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, TC Brno A - TK Spartak Jihlava
0
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, ŽLTC Brno B - TK Spartak Jihlava B
0
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, TK Spartak Jihlava B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
0
4.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, TK Spartak Jihlava B - Slovan Hodonín
1
5.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TK Spartak Jihlava B - Start Brno
8
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32