Český tenisový svaz

Novotná Nikola

Datum narození:
01.11.1998
Platnost reg. do:
12.04.2021
Klub:
LTC Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2009
LTC Poděbrady
342 (6)
 
 
 
2010
LTC Poděbrady
126 (15)
336 (4)
 
 
2011
LTC Poděbrady
102 (1)
134 (12)
 
 
2012
TJ LTC Poděbrady
 
99 (12)
364 (4)
 
2013
Slavoj Český Brod
 
112 (1)
166 (9)
 
2014
TJ LTC Poděbrady
 
 
45 (20)
165 (12)
2015
LTC Pardubice
 
 
32 (25)
86 (15)
2016
LTC Pardubice
 
 
20 (30)
74 (20)
2017
LTC Pardubice
 
 
29 (1)
47 (25)
2018
LTC Pardubice
 
 
 
49 (25)
2019
LTC Pardubice
 
 
 
52 (25)
2020
LTC Pardubice
 
 
 
53 (20)
2021
LTC Pardubice
 
 
 
62 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/-

45
2
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

40
3
03.01.2020, A1 - Optim Tour

TO SK Mělník (A - 900), K: 12/12

75
4
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/-

30
5
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

0
6
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 7/6

25
7
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/-

60
8
07.03.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 700), K: 8/8

22
9
29.05.2020, A1 ženy

LTC Pardubice (A - 500), K: 12/12

0
10
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/-

65
11
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

0
12
06.07.2020, A2q Kvalifikace MČR

TREND SPORT, z.s. (A - 900), K: 12/-

53
13
11.07.2020, Elnino.cz CUP 2020

TJ Lázně Bělohrad (B - 500), K: 8/8

65
14
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

75
15
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
16
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/-

0
17
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

45
18
15.08.2020, Memoriál Ládi Jiruchy

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

27
19
17.08.2020, Mistrovství ČR dospělých

ČTS (M), K: 15/-

110
20
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
21
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/-

0
22
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/12

75
23
18.11.2019, Halové MČR žen by Kuchyně Gorenje

ČTS (H), K: 15/15

0
24
22.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 700), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
812/23

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/-

-
2
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

27
3
03.01.2020, A1 - Optim Tour

TO SK Mělník (A - 900), K: 12/12

0
4
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/-

-
5
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

0
6
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 7/6

14
7
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/-

-
8
07.03.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 700), K: 8/8

0
9
29.05.2020, A1 ženy

LTC Pardubice (A - 500), K: 12/12

0
10
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/-

-
11
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

0
12
06.07.2020, A2q Kvalifikace MČR

TREND SPORT, z.s. (A - 900), K: 12/-

-
13
11.07.2020, Elnino.cz CUP 2020

TJ Lázně Bělohrad (B - 500), K: 8/8

45
14
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

0
15
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
16
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/-

-
17
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

30
18
15.08.2020, Memoriál Ládi Jiruchy

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

-
19
17.08.2020, Mistrovství ČR dospělých

ČTS (M), K: 15/-

-
20
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
21
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/-

-
22
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
23
18.11.2019, Halové MČR žen by Kuchyně Gorenje

ČTS (H), K: 15/15

0
24
22.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 700), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
116/15

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2C 2.liga C
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Tábor 1903 (7) - LTC Pardubice B (4)
15
2.
2C 2.liga C
27.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Pardubice B (4) - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (5)
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2C 2.liga C
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Tábor 1903 (7) - LTC Pardubice B (4)
12
2.
2C 2.liga C
27.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Pardubice B (4) - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (5)
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34