Název: |
Lokomotiva Cup |
Datum: |
07.-10.03. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Praha (B - 700) |
Kódové číslo: |
206045 |
Dvorců+povrch: |
4 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Váňa Miroslav |
: |
Pod Plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha |
Tel. (1): |
607 540 815 |
E-mail: |
mirovana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 6.3.2020 od 18:10 hod. do 19.00 hod. pouze formou sms, bude potvrzeno ok, na tel. 777331505 - pan Michal Franěk.
Po 20.00 hod. bude rozlosování a pořadí zápasů na internetu.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pulchartová Laetitia |
18.01.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
35 |
25 |
|
volná karta |
01.03.2020 11:24:01 |
2. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
53 |
20 |
|
|
11.01.2020 10:57:28 |
3. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
54 |
20 |
140 |
|
04.02.2020 16:41:22 |
4. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
58 |
20 |
217 |
|
23.02.2020 10:31:00 |
5. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
59 |
20 |
|
|
23.01.2020 10:02:46 |
6. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
64 |
20 |
167 |
|
23.11.2019 20:26:25 |
7. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
73 |
20 |
177 |
|
29.12.2019 10:55:14 |
8. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
77 |
20 |
14 |
|
10.02.2020 21:48:50 |
9. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
80 |
20 |
26 |
|
12.01.2020 19:06:02 |
10. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
85 |
15 |
93 |
|
09.02.2020 15:51:31 |
11. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
89 |
15 |
|
|
29.01.2020 11:53:34 |
12. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
91 |
15 |
|
|
11.02.2020 12:47:31 |
13. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
96 |
15 |
8 |
|
11.11.2019 20:12:57 |
14. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
98 |
15 |
19 |
|
04.12.2019 11:06:00 |
15. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
108 |
15 |
32 |
|
10.02.2020 18:54:29 |
16. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
110 |
15 |
37 |
|
11.02.2020 22:32:42 |
17. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
114 |
15 |
|
|
06.11.2019 12:18:35 |
18. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
116 |
15 |
|
|
03.02.2020 16:48:20 |
19. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
120 |
15 |
53 |
|
16.02.2020 23:32:08 |
20. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
125 |
12 |
65 |
|
09.11.2019 09:54:12 |
21. |
Zahraj Kim Michaela |
04.06.2002 |
TCG Karlovy Vary |
150 |
12 |
80 |
|
20.12.2019 16:24:57 |
22. |
Vondrášková Kristýna |
26.12.1999 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
155 |
12 |
|
|
22.01.2020 10:49:37 |
23. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
185 |
12 |
88 |
|
22.12.2019 19:46:31 |
24. |
Strebkova Mariya |
16.08.2001 |
TCG Karlovy Vary |
196 |
9 |
636 |
|
07.02.2020 14:37:23 |
25. |
Nikolovová Vanesa |
17.07.2001 |
TK Ústí n.Labem |
218 |
9 |
309 |
volná karta |
06.02.2020 23:43:11 |
26. |
Krejzová Andrea |
02.01.2004 |
TK Most |
231 |
9 |
59 |
|
06.02.2020 16:43:40 |
27. |
Pešková Johana |
23.01.2002 |
TK Horní Měcholupy |
240 |
9 |
122 |
|
21.12.2019 12:54:18 |
28. |
Jungwirthová Tereza |
02.10.2002 |
LTK TEPLICE o.s. |
252 |
9 |
55 |
|
23.02.2020 13:37:03 |
29. |
Agovič Lejla |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
320 |
6 |
122 |
volná karta |
02.03.2020 20:14:15 |
30. |
Zýtová Julie |
01.02.2003 |
TK Neridé |
338 |
6 |
39 |
|
25.02.2020 17:54:38 |
31. |
Novotná Karolína |
22.12.1997 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
469 |
4 |
|
volná karta |
05.03.2020 20:34:55 |
32. |
Musilová Valérie |
18.09.2003 |
TJ Spoje Praha |
963 |
1 |
193 |
|
01.12.2019 15:47:17 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Basaraba Lenka |
24.01.1977 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
963 |
1 |
|
|
12.01.2020 11:15:43 |
2. |
Drukerová Liliana Tucky |
28.07.2002 |
Sokol Říčany |
333 |
6 |
104 |
|
04.03.2020 11:11:02 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Dufková Nela |
20.11.2004 |
TK Hlinsko |
583 |
4 |
108 |
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 11:04:50 |
2. |
Štětková Klára |
14.04.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
211 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 13:56:31 |
3. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
155 |
12 |
35 |
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 17:31:05 |
4. |
Lamiová Klára |
14.06.2001 |
TJ Lázně Bělohrad |
92 |
15 |
165 |
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 19:27:38 |
5. |
Odleváková Zuzana |
10.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
107 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2020 14:34:22 |
6. |
Husárová Martina |
18.05.1996 |
ITS Tennis Club, z.s. |
355 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 19:10:37 |
7. |
Hranáčová Kristýna |
20.03.2004 |
TK Most |
222 |
9 |
28 |
odhlášeno hráčem |
25.02.2020 12:24:28 |
8. |
Seifertová Lucie |
01.05.2003 |
TK PTA Kolín |
192 |
12 |
150 |
odhlášeno hráčem |
25.02.2020 17:39:22 |
9. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
124 |
12 |
80 |
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 13:09:37 |
10. |
Černá Agáta |
25.03.2004 |
I.ČLTK Praha |
87 |
15 |
22 |
odhlášeno hráčem |
27.02.2020 09:07:21 |
11. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
134 |
12 |
398 |
odhlášeno hráčem |
28.02.2020 21:25:08 |
12. |
Cváčková Valentina |
29.07.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
88 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.02.2020 21:51:10 |
13. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
205 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
29.02.2020 12:00:05 |
14. |
Panchartek Anna |
12.03.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
249 |
9 |
47 |
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 17:45:20 |
15. |
Těhníková Ema |
03.09.2004 |
TK Start Praha-Topolka |
177 |
12 |
96 |
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 18:12:07 |
16. |
Týnovská Veronika |
26.09.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
213 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 18:58:06 |
17. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
15 |
25 |
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 21:51:53 |
18. |
Kopecká Anna Marie |
24.11.2000 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
115 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 22:00:48 |
19. |
Hejdová Hana |
02.09.2002 |
TK Spartak Jihlava |
508 |
4 |
118 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2020 08:43:59 |
20. |
Petáková Helena |
21.04.2004 |
F.H.TK Dobřichovice |
736 |
3 |
116 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2020 09:30:49 |
21. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
75 |
20 |
18 |
IS: kolizní přihláška |
01.03.2020 12:00:07 |
22. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
48 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2020 11:57:38 |
23. |
Nováčková Karolína |
26.02.2003 |
TK Sport Kolovraty |
185 |
12 |
58 |
odhlášeno hráčem |
02.03.2020 20:22:05 |
24. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
161 |
12 |
160 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2020 07:07:00 |
25. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
97 |
15 |
30 |
odhlášeno hráčem |
04.03.2020 08:27:08 |
26. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
126 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.03.2020 14:34:51 |
27. |
Čiháková Kateřina |
10.06.2002 |
LTK Klatovy |
141 |
12 |
48 |
odhlášeno hráčem |
04.03.2020 21:19:27 |
28. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
95 |
15 |
15 |
odhlášeno hráčem |
05.03.2020 11:01:48 |
29. |
Šelmátová Kateřina |
23.06.2001 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
285 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2020 17:57:20 |
30. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
84 |
15 |
7 |
odhlášeno hráčem |
05.03.2020 23:25:31 |
31. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
102 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 09:03:37 |
32. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
338 |
6 |
102 |
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 17:09:35 |
|