Český tenisový svaz

Kubíková Lucie Marie

Datum narození:
04.09.2003
Platnost reg. do:
13.03.2022
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Uhřiněves
464 (6)
 
 
 
2015
Sportcentrum Uhříněves
197 (12)
574 (3)
 
 
2016
TK Neridé
86 (1)
175 (9)
 
 
2017
TK Neridé
 
85 (15)
600 (3)
 
2018
TK Neridé
 
43 (1)
103 (12)
 
2019
TK Neridé
 
 
81 (15)
178 (12)
2020
TK Neridé
 
 
53 (20)
120 (15)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - Středočeská divize
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Mladá Boleslav (3) - TK Radošovice (8)
0
2.
01 - Středočeská divize
20.6.2020 NT 24.6.2020, SK Tenis Kladno (7) - TK Radošovice (8)
9
3.
01 - Středočeská divize
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Radošovice (8) - F.H.TK Dobřichovice (5)
4
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - Středočeská divize
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Mladá Boleslav (3) - TK Radošovice (8)
0
2.
01 - Středočeská divize
20.6.2020 NT 24.6.2020, SK Tenis Kladno (7) - TK Radošovice (8)
0
3.
01 - Středočeská divize
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Radošovice (8) - F.H.TK Dobřichovice (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.11.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

0
2
07.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 8/8

22
3
13.12.2019, A2

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 800), K: 12/12

0
4
27.12.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 600), K: 8/8

0
5
18.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

27
6
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 6/5

27
7
01.02.2020, Havlíčkobrodský CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 600), K: 8/8

0
8
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

45
9
15.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 8/8

45
10
21.02.2020, A3

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 800), K: 12/12

0
11
29.02.2020

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

65
12
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

0
13
09.06.2020, A2

ŽLTC Brno (A - 500), K: 12/12

0
14
12.06.2020, Macha Lake Open Junior 2020

TK Doksy (B - 400), K: 8/8

0
15
23.06.2020, odložené A1

TC VITALITY Březnice (A - 500), K: 12/12

0
16
01.07.2020

Sportclub Řevnice, z.s. (B - 400), K: 8/8

30
17
05.07.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 8/8

0
18
11.07.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
19
18.07.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/-

22
20
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 500), K: 12/12

0
21
09.06.2020, A2

ŽLTC Brno (A - 500), K: 12/-

45
22
23.06.2020, odložené A1

TC VITALITY Březnice (A - 500), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
382/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.11.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

34
2
07.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 8/8

0
3
13.12.2019, A2

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 800), K: 12/12

0
4
27.12.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 600), K: 8/8

45
5
18.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

15
6
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 6/5

20
7
01.02.2020, Havlíčkobrodský CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 600), K: 8/8

30
8
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

45
9
15.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 8/8

22
10
21.02.2020, A3

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 800), K: 12/12

34
11
29.02.2020

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

45
12
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

-
13
09.06.2020, A2

ŽLTC Brno (A - 500), K: 12/12

0
14
12.06.2020, Macha Lake Open Junior 2020

TK Doksy (B - 400), K: 8/8

22
15
23.06.2020, odložené A1

TC VITALITY Březnice (A - 500), K: 12/12

0
16
01.07.2020

Sportclub Řevnice, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
17
05.07.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 8/8

22
18
11.07.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
19
18.07.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/-

-
20
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 500), K: 12/12

34
21
09.06.2020, A2

ŽLTC Brno (A - 500), K: 12/-

-
22
23.06.2020, odložené A1

TC VITALITY Březnice (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
406/18

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Radošovice (2) - LTC Kolín (7)
12
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Radošovice (2) - F.H.TK Dobřichovice (3)
6
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - TK Radošovice (2)
4
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Radošovice (2) - LTC Kolín (7)
9
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Radošovice (2) - F.H.TK Dobřichovice (3)
6
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - TK Radošovice (2)
5
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42