Český tenisový svaz

Dvořáková Kristýna

Datum narození:
14.11.2003
Platnost reg. do:
09.12.2020
Klub:
Tenis Cibulka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Tenis Cibulka
340 (9)
 
 
 
2015
Tenis Cibulka
160 (12)
669 (3)
 
 
2016
Tenis Cibulka
243 (1)
291 (6)
 
 
2017
Tenis Cibulka
 
252 (6)
 
 
2018
Tenis Cibulka
 
413 (1)
252 (6)
 
2019
Tenis Cibulka
 
 
214 (9)
631 (4)
2020
Tenis Cibulka
 
 
160 (9)
161 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 8/-

0
2
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/-

15
3
06.12.2019, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #2

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/4

30
4
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

20
5
11.01.2020, CT žen , kat B

TK Most (B - 600), K: 8/8

30
6
22.02.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 800), K: 8/8

30
7
28.02.2020, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #Masters

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/-

30
8
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/-

19
9
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
10
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
11
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

30
12
11.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

30
13
18.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 5/4

0
14
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

30
15
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

0
16
15.08.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
17
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

0
18
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
19
05.09.2020, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (B - 500), K: 8/-

0
20
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/-

0
21
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

0
22
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
23
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

24
24
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: -/12

-
 Jednotlivci celkem
288/23

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 8/-

-
2
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/-

-
3
06.12.2019, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #2

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/4

10
4
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

0
5
11.01.2020, CT žen , kat B

TK Most (B - 600), K: 8/8

0
6
22.02.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 800), K: 8/8

0
7
28.02.2020, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #Masters

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/-

-
8
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/-

-
9
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

16
10
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
11
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

22
12
11.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
13
18.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 5/4

0
14
01.08.2020

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

0
15
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

16
16
15.08.2020, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
17
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
18
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
19
05.09.2020, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (B - 500), K: 8/-

-
20
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/-

-
21
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
22
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
23
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
24
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: -/12

0
 Jednotlivci celkem
79/14

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
6.6.2020, TJ Radlice C - TC VŠ Praha
1
2.
03. 1.třída B
20.6.2020, TC VŠ Praha - TK Ruzyně Praha A
6
3.
03. 1.třída B
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - TC VŠ Praha
6
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
6.6.2020, TJ Radlice C - TC VŠ Praha
0
2.
03. 1.třída B
20.6.2020, TC VŠ Praha - TK Ruzyně Praha A
4
3.
03. 1.třída B
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - TC VŠ Praha
6
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TC VŠ Praha
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TJ Spoje Praha A - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TC VŠ Praha
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TJ Spoje Praha A - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0