Český tenisový svaz

Kulhavá Veronika

Datum narození:
20.08.2001
Platnost reg. do:
03.11.2019
Klub:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TO SK Žamberk
215 (12)
628 (3)
 
 
2013
TO SK Žamberk
135 (15)
545 (3)
 
 
2014
TENIS-CENTRUM DTJ HK
57 (1)
157 (9)
 
 
2015
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
62 (20)
336 (4)
 
2016
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
33 (1)
174 (9)
 
2017
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
105 (12)
325 (6)
2018
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
56 (20)
368 (6)
2019
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
195 (9)
215 (9)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 5/5

20
2
15.12.2018, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/-

30
3
05.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

20
4
12.01.2019

TK Pelhřimov (B - 600), K: 8/8

22
5
19.01.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/8

0
6
16.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

10
7
30.03.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 5/5

20
8
01.06.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/-

0
9
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

0
10
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/-

30
11
08.07.2019, A2q MORAV Cup 2019 - kvalifikace MČR

TREND SPORT, z.s. (A - 900), K: 12/12

0
12
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/-

0
13
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

45
14
03.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (B - 400), K: 8/-

30
15
10.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/-

0
16
17.08.2019

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

22
17
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

0
18
08.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, DOSPĚLÍ B

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

22
19
14.09.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

LTC Pardubice (A - 600), K: 12/-

0
21
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
293/21

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 5/5

0
2
15.12.2018, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/-

-
3
05.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
4
12.01.2019

TK Pelhřimov (B - 600), K: 8/8

22
5
19.01.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/8

0
6
16.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
7
30.03.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 5/5

0
8
01.06.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/-

-
9
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

22
10
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/-

-
11
08.07.2019, A2q MORAV Cup 2019 - kvalifikace MČR

TREND SPORT, z.s. (A - 900), K: 12/12

21
12
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/-

-
13
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

0
14
03.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (B - 400), K: 8/-

-
15
10.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/-

-
16
17.08.2019

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

22
17
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

0
18
08.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, DOSPĚLÍ B

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
19
14.09.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

LTC Pardubice (A - 600), K: 12/-

-
21
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
97/12
12.01.2019

TK Pelhřimov (B - 600), K: 8/8

8>4 Charvátová, Kulhavá - Homolková, Maťhová 1:6, 6:4, 1:0 (5)
4>2 Richtrová, Dohnalová - Charvátová, Kulhavá 5:7, 6:0, 1:0 (4)
získané body: 22 b.
17.08.2019

LTC Kolín (B - 500), K: 8/8

8>4 Kopecká, Kulhavá - Tomášková, Štětková 6:2, 6:3
4>2 Kocí, Moravcová - Kopecká, Kulhavá 3:6, 6:3, 1:0 (4)
získané body: 22 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
11.5., TC Dvůr Králové, z.s. A - TO TJ Svitavy A
6
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
25.5., TO TJ Svitavy A - TK Česká Třebová, z.s. A
0
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
8.6., TC Nové Město n. Metují A - TO TJ Svitavy A
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
11.5., TC Dvůr Králové, z.s. A - TO TJ Svitavy A
5
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
25.5., TO TJ Svitavy A - TK Česká Třebová, z.s. A
11
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
8.6., TC Nové Město n. Metují A - TO TJ Svitavy A
5
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - Královéhradecký krajský přebor
26.5., TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TK Dynamo Hradec Králové
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - Královéhradecký krajský přebor
26.5., TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TK Dynamo Hradec Králové
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8