Český tenisový svaz

Jungwirthová Tereza

Datum narození:
02.10.2002
Platnost reg. do:
01.11.2017
Klub:
LTC Panorama Teplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
LTC Panorama Teplice
209 (12)
 
 
 
2014
LTC Panorama Teplice
74 (25)
 
 
 
2015
LTC Panorama Teplice
116 (1)
92 (15)
 
 
2016
LTC Panorama Teplice
 
49 (25)
349 (4)
 
2017
LTC Panorama Teplice
 
23 (1)
144 (12)
596 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
29.4 2017, LTC Panorama Teplice - SK Tenis Duchcov A
9
2.
DA1A
1.5 2017, TK Dubí A - LTC Panorama Teplice
1
3.
DA1A
20.5 2017, LTC Panorama Teplice - SK Štětí A
3
4.
DA1A
27.5 2017, Slavoj Litoměřice - LTC Panorama Teplice
1
5.
DA1A
10.6 2017, LTC Panorama Teplice - TK Chomutov
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
29.4 2017, LTC Panorama Teplice - SK Tenis Duchcov A
5
2.
DA1A
1.5 2017, TK Dubí A - LTC Panorama Teplice
1
3.
DA1A
20.5 2017, LTC Panorama Teplice - SK Štětí A
2
4.
DA1A
27.5 2017, Slavoj Litoměřice - LTC Panorama Teplice
1
5.
DA1A
10.6 2017, LTC Panorama Teplice - TK Chomutov
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.01.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/-

30
2
14.01.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/8

30
3
21.01.2017, ČLTK CUP DOROSTENKY 2017

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 8/8

22
4
04.02.2017, B - TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 500), K: 8/8

0
5
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
24.02.2017

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/12

75
7
18.03.2017

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

0
8
25.03.2017, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 8/8

0
9
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/12

75
10
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
11
12.06.2017, A2 BTC OPEN 2017

jihomoravský (A - 400), K: 12/12

0
12
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
13
08.07.2017, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

22
14
15.07.2017

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

45
15
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

45
16
12.08.2017, TENIS-CENTRUM DTJ HK CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

22
17
18.08.2017, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
18
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
19
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
20
02.12.2016, Deza Trophy

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

0
21
16.12.2016, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 6/12

32
22
24.02.2017

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
458/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.01.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/-

-
2
14.01.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/8

0
3
21.01.2017, ČLTK CUP DOROSTENKY 2017

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 8/8

16
4
04.02.2017, B - TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 500), K: 8/8

22
5
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
6
24.02.2017

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/12

0
7
18.03.2017

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

16
8
25.03.2017, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 8/8

0
9
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/12

0
10
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

16
11
12.06.2017, A2 BTC OPEN 2017

jihomoravský (A - 400), K: 12/12

0
12
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

22
13
08.07.2017, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

16
14
15.07.2017

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

45
15
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

21
16
12.08.2017, TENIS-CENTRUM DTJ HK CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

16
17
18.08.2017, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

34
18
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
19
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
20
02.12.2016, Deza Trophy

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

-
21
16.12.2016, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 6/12

0
22
24.02.2017

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
268/19
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16>8 Picková, Jungwirthová - Nová, Štěpánová 6:4, 2:6, 1:0 (11)
8>4 Picková, Jungwirthová - Kulhavá, Štětková 6:4, 3:6, 1:0 (7)
4>2 Vlčková, Sirotková - Picková, Jungwirthová 6:4, 6:4
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2C
30.4 2017, LTC Panorama Teplice B - TK Roudnice n.L.
3
2.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DD2C
28.5 2017, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
1
4.
DD2C
11.6 2017, ASK Lovosice - LTC Panorama Teplice B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2C
30.4 2017, LTC Panorama Teplice B - TK Roudnice n.L.
0
2.
DD2C
21.5 2017, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DD2C
28.5 2017, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
1
4.
DD2C
11.6 2017, ASK Lovosice - LTC Panorama Teplice B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6