Český tenisový svaz

Charvátová Vivien

Datum narození:
24.07.2001
Platnost reg. do:
09.03.2023
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
Slovácký TK Břeclav
723 (4)
 
 
 
2013
TC BORS CLUB-STK Břeclav
273 (9)
581 (3)
 
 
2014
TC BORS CLUB-STK Břeclav
138 (1)
391 (4)
 
 
2015
TC BORS CLUB-STK Břeclav
 
176 (9)
 
 
2016
TC BORS CLUB-STK Břeclav
 
73 (1)
277 (6)
 
2017
Slovácký TK Břeclav
 
 
141 (12)
 
2018
TC Brno.
 
 
78 (15)
264 (9)
2019
TC Brno.
 
 
64 (20)
263 (9)
2020
TC Brno.
 
 
80 (1)
124 (12)
2021
TC Brno.
 
 
 
111 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 700), K: 8/8

30
2
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/-

27
3
07.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

20
4
14.12.2019, JC SPORT CUP 2019/2020 DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/8

0
5
11.01.2020

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

22
6
18.01.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

0
7
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

20
8
07.03.2020

TK Znojmo (B - 700), K: 8/-

0
9
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

0
10
04.07.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 5/-

0
11
11.07.2020, Elnino.cz CUP 2020

TJ Lázně Bělohrad (B - 500), K: 8/-

0
12
18.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 5/-

40
13
01.08.2020

Jiskra Otrokovice (B - 500), K: 8/-

22
14
08.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/-

0
15
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

22
16
22.08.2020, TC Chrudim Letní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/5

27
17
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
18
12.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/-

0
19
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
20
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

0
21
29.05.2020, A1 ženy

LTC Pardubice (A - 500), K: 12/-

0
22
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

0
23
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
24
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

0
25
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
262/25

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 700), K: 8/8

22
2
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/-

-
3
07.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

0
4
14.12.2019, JC SPORT CUP 2019/2020 DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/8

0
5
11.01.2020

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

22
6
18.01.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

22
7
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

10
8
07.03.2020

TK Znojmo (B - 700), K: 8/-

-
9
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

0
10
04.07.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 5/-

-
11
11.07.2020, Elnino.cz CUP 2020

TJ Lázně Bělohrad (B - 500), K: 8/-

-
12
18.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 5/-

-
13
01.08.2020

Jiskra Otrokovice (B - 500), K: 8/-

-
14
08.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/-

-
15
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

22
16
22.08.2020, TC Chrudim Letní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/5

10
17
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
18
12.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/-

-
19
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
20
31.01.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

-
21
29.05.2020, A1 ženy

LTC Pardubice (A - 500), K: 12/-

-
22
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

-
23
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
24
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
25
18.09.2020, A6

TK Konstruktiva, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
108/10

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. I.TŔÍDA A
20.6.2020, TJ Brno-Komín B - TC Brno D
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. I.TŔÍDA A
20.6.2020, TJ Brno-Komín B - TC Brno D
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0