Český tenisový svaz

Kalousková Sylvie

Datum narození:
08.10.2002
Platnost reg. do:
04.11.2021
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
SK Aritma Praha
276 (9)
 
 
 
2014
SK Aritma Praha
130 (15)
543 (3)
 
 
2015
SK Aritma Praha
99 (1)
302 (6)
 
 
2016
SK Aritma Praha
 
80 (20)
409 (4)
 
2017
SK Aritma Praha
 
45 (1)
233 (6)
 
2018
SK Aritma Praha
 
 
98 (12)
228 (9)
2019
SK Aritma Praha
 
 
86 (15)
135 (12)
2020
SK Aritma Praha
 
 
65 (15)
125 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 8/-

0
2
15.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

40
3
07.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

0
4
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

0
5
03.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

20
6
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/8

0
7
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 5/5

40
8
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

27
9
07.03.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 700), K: 8/-

0
10
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/8

27
11
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
12
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

45
13
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

30
14
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

0
15
25.07.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 5/5

15
16
01.08.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 400), K: 4/4

30
17
28.08.2020, Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 500), K: 8/-

0
18
05.09.2020

TJ TK Neratovice (C - 400), K: 4/4

15
19
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/8

0
20
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
289/20

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 8/-

-
2
15.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

20
3
07.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

0
4
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

20
5
03.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
6
17.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 700), K: 8/8

0
7
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 5/5

0
8
28.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

10
9
07.03.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 700), K: 8/-

-
10
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/8

0
11
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
12
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
13
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

22
14
11.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (B - 400), K: 8/8

0
15
25.07.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 5/5

15
16
01.08.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 400), K: 4/4

15
17
28.08.2020, Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 500), K: 8/-

-
18
05.09.2020

TJ TK Neratovice (C - 400), K: 4/4

10
19
12.09.2020, Sokol Plzeň Doudlevce

Sokol Plzeň Doudlevce (B - 500), K: 8/8

22
20
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
134/14

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha A
0
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TJ Solidarita Praha 10 A - SK Aritma Praha A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s. C
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha A
0
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TJ Solidarita Praha 10 A - SK Aritma Praha A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s. C
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s. B
12
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s. B
9
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21