Český tenisový svaz

Pešková Johana

Datum narození:
23.01.2002
Platnost reg. do:
23.05.2019
Klub:
1. Vestecká sportovní o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
RS SPORTCENTRUM
407 (6)
 
 
 
2015
1. Vestecká sportovní o.s
493 (1)
374 (4)
 
 
2016
1. Vestecká sportovní o.s
 
246 (6)
557 (3)
 
2017
1. Vestecká sportovní o.s
 
240 (1)
353 (4)
 
2018
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
168 (9)
484 (4)
2019
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
161 (9)
481 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06- II.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Březnice B - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
2.
06- II.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Kamýk n.Vlt. - 1. Vestecká sportovní o.s.
1
3.
06- II.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Spartak Rožmitál - 1. Vestecká sportovní o.s.
1
4.
06- II.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenis Dobříš B
1
5.
06- II.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenisový klub Mníšek
0
6.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Černošice B - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06- II.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Březnice B - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
2.
06- II.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Kamýk n.Vlt. - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
3.
06- II.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Spartak Rožmitál - 1. Vestecká sportovní o.s.
1
4.
06- II.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenis Dobříš B
0
5.
06- II.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenisový klub Mníšek
0
6.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Černošice B - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/8

0
3
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
4
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
5
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
6
27.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
8
17.02.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 8/8

30
9
24.02.2018

TK Strakonice (C - 400), K: 4/4

0
10
03.03.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

0
11
10.03.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

10
12
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
07.04.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/-

15
14
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
15
05.07.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

0
17
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
18
11.08.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
19
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

20
20
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
21
08.09.2018

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

15
22
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 5/5

15
23
22.09.2018

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

0
24
28.09.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

15
25
30.09.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
202/25

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/8

0
3
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
4
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
5
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
6
27.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
8
17.02.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 8/8

0
9
24.02.2018

TK Strakonice (C - 400), K: 4/4

7
10
03.03.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

-
11
10.03.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

10
12
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
07.04.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/-

-
14
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
05.07.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

15
17
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
18
11.08.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

16
19
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
20
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

16
21
08.09.2018

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

10
22
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 5/5

15
23
22.09.2018

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

10
24
28.09.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

-
25
30.09.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
173/21
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Pešková, Štěpánová - Žáková, Žáková 3:6, 6:2, 1:0 (9)
4>2 Votavová, Škachová - Pešková, Štěpánová 6:4, 0:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
24.02.2018

TK Strakonice (C - 400), K: 4/4

8>4 Pešková, Čurdová - Kurcová, Petáková 6:2, 0:1, scr.
4>2 Rainke, Caisová - Pešková, Čurdová 6:4, 4:6, 1:0 (10)
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018, SK OAZA Praha A - TK Olymp Praha A
0
2.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TJ Sokol Vysočany A - SK OAZA Praha A
0
3.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha B
1
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, SK OAZA Praha B - SK HAMR, z.s. B
0
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TK Start Praha-Topolka A - SK OAZA Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018, SK OAZA Praha A - TK Olymp Praha A
0
2.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TJ Sokol Vysočany A - SK OAZA Praha A
0
3.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Vysočany B
5
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha B
1
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, SK OAZA Praha B - SK HAMR, z.s. B
0
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TK Start Praha-Topolka A - SK OAZA Praha B
4
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11