Český tenisový svaz

Agovič Lejla

Datum narození:
11.06.2003
Platnost reg. do:
18.04.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LOB Slovan Bohnice
618 (4)
 
 
 
2015
LOB Slovan Bohnice
451 (6)
 
 
 
2016
LOB Slovan Bohnice
233 (1)
359 (4)
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
 
327 (6)
 
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
101 (1)
245 (6)
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
112 (12)
375 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TC VŠ Praha
6
2.
02. 1.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
3.
02. 1.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Solidarita Praha 10 B
9
4.
02. 1.třída A
15.6.2019, LTC Modřany 2005 C - Lob S.A. Bohnice, zs B
6
5.
02. 1.třída A
22.6.2019, Sokol Petrovice A - Lob S.A. Bohnice, zs B
4
1.
2B 2.liga B
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Oáza Praha B - LOB S.A. Bohnice
0
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TC VŠ Praha
4
2.
02. 1.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
3.
02. 1.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Solidarita Praha 10 B
0
4.
02. 1.třída A
15.6.2019, LTC Modřany 2005 C - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
5.
02. 1.třída A
22.6.2019, Sokol Petrovice A - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
1.
2B 2.liga B
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Oáza Praha B - LOB S.A. Bohnice
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, TK Start Praha-Topolka - Lob S.A. Bohnice, zs A
4
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Sokol Vysočany D
12
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice A
1
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
12
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - Tenis Cibulka A
1
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, TK Start Praha-Topolka - Lob S.A. Bohnice, zs A
4
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Sokol Vysočany D
0
3.
22. 1.třída B
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice A
1
4.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
5.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
6.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
7.
22. 1.třída B
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - Tenis Cibulka A
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36