Český tenisový svaz
Název:
TJ Radlice
Datum:
18.-21.01.
Pořadatel:
TJ Radlice (B - 700)
Kódové číslo:
106052
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Braun Tomáš
Holubice 213
25265 Holubice
Tel. (1):
604143702
E-mail:
braun.tomas@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE DO TURNAJE V PÁTEK 17.1.2020 DO 17:00 POUZE SMS - TEL.: 604 143 702. CCA KOLEM 18:00 PROBĚHNE LOSOVÁNÍ. NÁSLEDNĚ BUDE V IS ZVEŘEJNĚN HRACÍ PLÁN A POŘADÍ ZÁPASŮ NA SOBOTU 18.1.2020.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
 
17.11.2019 13:46:34
2.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
09.12.2019 11:20:21
3.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
 
06.01.2020 17:33:53
4.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
11.11.2019 19:56:15
5.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
 
04.01.2020 19:11:13
6.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
 
22.11.2019 06:22:01
7.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
05.11.2019 13:31:01
8.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
12.11.2019 16:26:12
9.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
 
07.12.2019 17:41:25
10.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
 
18.12.2019 07:32:42
11.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
17.11.2019 12:12:21
12.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
 
19.11.2019 18:08:54
13.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
 
01.11.2019 19:38:44
14.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
 
12.11.2019 13:32:24
15.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
105
15
 
 
21.11.2019 06:44:21
16.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
 
04.12.2019 14:54:31
17.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
 
04.11.2019 18:18:05
18.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
 
12.12.2019 17:49:21
19.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
148
12
26
 
08.01.2020 11:00:21
20.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
155
12
 
 
05.01.2020 10:52:54
21.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
161
12
 
 
04.01.2020 15:12:43
22.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
177
12
61
 
11.11.2019 14:32:50
23.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
191
12
 
volná karta
09.12.2019 09:22:09
24.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
volná karta
06.01.2020 18:24:23
25.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
252
9
103
 
03.01.2020 22:21:51
26.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
283
9
23
 
23.12.2019 19:46:48
27.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
 
19.11.2019 08:53:01
28.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
356
6
127
volná karta
01.01.2020 16:59:59
29.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
 
28.11.2019 14:26:13
30.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
 
03.01.2020 11:47:54
31.
Sosna Mojmír 27.07.1984 TJ Radlice
798
3
 
volná karta
01.11.2019 09:41:28
32.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
1032
1
45
 
05.01.2020 21:28:59

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
 
01.12.2019 21:26:12
2.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
391
6
 
 
28.12.2019 18:44:08
3.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
 
02.01.2020 22:18:34
4.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
 
05.11.2019 14:49:31
5.
Agovič Semi 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
731
3
125
 
02.12.2019 14:55:47
6.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
03.01.2020 09:38:42
7.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
393
6
54
 
09.01.2020 13:48:15
8.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
 
09.01.2020 13:48:35

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Knapp Vlastimil 30.06.1985 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
413
6
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 10:38:42
2.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
174
12
75
odhlášeno hráčem
24.12.2019 09:04:17
3.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
238
9
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 16:26:32
4.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
31.12.2019 12:42:05
5.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 23:27:12
6.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
340
6
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 19:39:40
7.
Musil Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
odhlášeno hráčem
07.01.2020 22:43:52
8.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno hráčem
07.01.2020 22:45:19
9.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
228
9
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 12:50:14
10.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
1032
1
92
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:34:21
11.
Čadil Patrik 25.01.2000 TK PTA Kolín
1032
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:06:04
12.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 15:25:38
13.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
odhlášeno hráčem
12.01.2020 15:35:22
14.
Čábela Matěj 28.01.1994 SK OAZA Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 18:09:13
15.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
odhlášeno hráčem
13.01.2020 17:03:09
16.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 15:53:11
17.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
odhlášeno pořadatelem
15.01.2020 12:20:29
18.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
odhlášeno hráčem
15.01.2020 14:45:31
19.
Voříšek Martin 24.11.1978 TJ Radlice
859
3
 
odhlášeno pořadatelem
16.01.2020 16:04:13
20.
Novák František 31.03.1989 TJ Radlice
436
6
 
odhlášeno pořadatelem
16.01.2020 16:04:23
21.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 08:53:17
22.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
odhlášeno hráčem
17.01.2020 14:01:52
23.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
odhlášeno hráčem
17.01.2020 17:07:43
24.
Gatev Maximilian Alexander 12.04.1999 TK Neridé
419
6
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 17:15:03