Český tenisový svaz

Sýkora Tadeáš

Datum narození:
10.03.2004
Platnost reg. do:
16.10.2019
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SPORT EDEN Beroun
231 (15)
713 (4)
 
 
2016
SPORT EDEN Beroun
130 (25)
555 (4)
 
 
2017
SPORT EDEN Beroun
91 (1)
243 (12)
 
 
2018
SPORT EDEN Beroun
 
93 (20)
443 (6)
 
2019
SPORT EDEN Beroun
 
78 (1)
316 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Spartak Žebrák
1
2.
16 - IV. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - SPORT EDEN Beroun
1
3.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Roja Příbram C
0
4.
16 - IV. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
1
5.
16 - IV. třída E
22.6.2019 NT 29.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Spartak Žebrák
0
2.
16 - IV. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - SPORT EDEN Beroun
0
3.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Roja Příbram C
1
4.
16 - IV. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
1
5.
16 - IV. třída E
22.6.2019 NT 29.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
01.12.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

4>2 Novák, Froňka - Slabihoudek, Sýkora 7:5, 3:6, 1:3 (11)
získané body: 0 b.
05.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

16>8 Sýkora, Novák - Watzek, Vojta 6:3, 6:1
8>4 Bega, Vůle - Sýkora, Novák 6:2, 5:7, 1:0
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TC VITALITY Březnice - SPORT EDEN Beroun
4
2.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - SK Talent 13 Rakovník
1
3.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slaný - SPORT EDEN Beroun
6
4.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Bohutín, z.s.
6
5.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná
4
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TC VITALITY Březnice - SPORT EDEN Beroun
0
2.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - SK Talent 13 Rakovník
1
3.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slaný - SPORT EDEN Beroun
0
4.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Bohutín, z.s.
4
5.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26