Český tenisový svaz

Sýkora Tadeáš

Datum narození:
10.03.2004
Platnost reg. do:
01.11.2020
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SPORT EDEN Beroun
231 (15)
713 (4)
 
 
2016
SPORT EDEN Beroun
130 (25)
555 (4)
 
 
2017
SPORT EDEN Beroun
91 (1)
243 (12)
 
 
2018
SPORT EDEN Beroun
 
93 (20)
443 (6)
 
2019
SPORT EDEN Beroun
 
78 (1)
316 (9)
 
2020
SPORT EDEN Beroun
 
 
167 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.09.2020

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

15
2
12.09.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 350), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
25/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.09.2020

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

5
2
12.09.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 350), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
12/2
05.09.2020

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

16>8 Matoušek, Sýkora - Richtar, Rychlý 6:2, 6:2
8>4 Dlouhý, Franc - Matoušek, Sýkora 7:6 (5), 6:4
získané body: 5 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10 - III. třída C
6.6.2020 NT 14.6.2020, Sportclub Řevnice, z.s. (2) - SPORT EDEN Beroun (7)
0
2.
10 - III. třída C
20.6.2020 NT 24.6.2020, SPORT EDEN Beroun (7) - TJ Sokol Dobřichovice (3)
0
3.
10 - III. třída C
27.6.2020 NT 4.7.2020, Spartak Hořovice (4) - SPORT EDEN Beroun (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10 - III. třída C
6.6.2020 NT 14.6.2020, Sportclub Řevnice, z.s. (2) - SPORT EDEN Beroun (7)
0
2.
10 - III. třída C
20.6.2020 NT 24.6.2020, SPORT EDEN Beroun (7) - TJ Sokol Dobřichovice (3)
0
3.
10 - III. třída C
27.6.2020 NT 4.7.2020, Spartak Hořovice (4) - SPORT EDEN Beroun (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
07.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

8>4 Sýkora, Novák - Nový, Havlík 6:2, 6:3
4>2 Sýkora, Novák - Pimpara, Doležel 6:4, 6:3
2>1 Sýkora, Novák - Cihelka, Lukášek 3:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
04.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

4>2 Jašek, Sýkora - Mojžíš, Mojžíš 3:6, 6:2, 1:0
2>1 Jašek, Sýkora - Ulrich, Janeček 6:2, 7:6
získané body: 15 b.
10.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 5/5

8>4 Toman, Sýkora - Dostál, Ledvina 6:3, 6:3
4>2 Tocháček, Brož - Toman, Sýkora 6:3, 6:1
získané body: 10 b.
29.02.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

4>2 Sýkora, Novák - Pimpara, Ferus 6:4, 6:4
2>1 Hertl, Lukášek - Sýkora, Novák 6:4, 6:1
získané body: 10 b.
19.09.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

4>2 Sýkora, Sembdner - Sina, Klimeš 6:2, 6:0
2>1 Sýkora, Sembdner - Rybín, Kolářík 1:6, 7:6, 1:0
získané body: 15 b.
10.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: -/4

8>4 Sýkora, Kučera - Kafka, Šmejkal 6:2, 6:2
4>2 Sýkora, Kučera - Šulc, Javanský 6:0, 6:0
2>1 Sýkora, Kučera - Pelda, Milovanovič 3:6, 6:4, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, SPORT EDEN Beroun (2) - SK Tenis Kladno B (8)
4
2.
23 - II. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Open Tennis Club (7) - SPORT EDEN Beroun (2)
0
3.
23 - II. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, SPORT EDEN Beroun (2) - TC VITALITY Březnice (4)
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, SPORT EDEN Beroun (2) - SK Tenis Kladno B (8)
4
2.
23 - II. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Open Tennis Club (7) - SPORT EDEN Beroun (2)
0
3.
23 - II. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, SPORT EDEN Beroun (2) - TC VITALITY Březnice (4)
4
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16