Český tenisový svaz

Šiler Martin

Datum narození:
15.02.2005
Platnost reg. do:
20.11.2019
Klub:
WILSON Tenis Centrum
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
WILSON Tenis Centrum
347 (12)
 
 
 
2017
WILSON Tenis Centrum
171 (20)
885 (3)
 
 
2018
WILSON Tenis Centrum
75 (1)
261 (12)
 
 
2019
WILSON Tenis Centrum
 
125 (20)
1003 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sokol Říčany - TK Mnichovo Hradiště
3
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sparta Kutná Hora - Sokol Říčany
1
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sokol Říčany - TK Radošovice B
3
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Houštka - Sokol Říčany
3
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sokol Říčany
4
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
6
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sokol Říčany - TK Mnichovo Hradiště
0
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sparta Kutná Hora - Sokol Říčany
1
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sokol Říčany - TK Radošovice B
3
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Houštka - Sokol Říčany
4
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sokol Říčany
3
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Sokol Říčany
0
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

16>8 Holub, Šiler - Čížek, Hruška 6:1, 6:2
8>4 Holub, Šiler - Krakovský, Blumaier 6:4, 6:1
4>2 Žoldák, Stauch - Holub, Šiler 6:4, 6:3
získané body: 22 b.
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

8>4 Kovačka, Šiler - Hruška, Holub 6:0, 6:2
4>2 Havránek, Krištůfek - Kovačka, Šiler 7:6, 1:6, 1:0
získané body: 22 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
9
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
3
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
6
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC VITALITY Březnice - WILSON Tenis Centrum
1
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
4
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
7
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
1
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
4
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC VITALITY Březnice - WILSON Tenis Centrum
1
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
3
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37