Český tenisový svaz
Název:
Bors cup
Datum:
07.-10.03.
Pořadatel:
TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600)
Kódové číslo:
706184
Dvorců + povrch:
3 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Bartoš Richard
Na Valtické 650/85
691 41 Břeclav
Tel. (1):
731 606 208
E-mail:
bartos@bors.cz
Internet:
borsclub.cz

Poznámka pořadatele:

!!!!!!!!Turnaj je rozšířen na 48 hráčů.!!!!!!!

ELEKTRONICKÁ PREZENTACE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje -706184) na číslo telefonu 731606208 : PÁTEK 6.3.2020 od 16,00 do 17,00 hodin
VEŘEJNÉ LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 6.3.2020 v 17,30 hodin V KLUBOVNĚ BORS CLUBU, Na Valtické 650/85, Břeclav
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE V PÁTEK 6.3.2020 do 19,00 hodin.
ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 7.3.2020 v 08:15 hodin (oficiální trénink od 7:20 do 8:10 hodin ) DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

Hotelové ubytování přímo v areálu: BORS CLUB, tel. 731606054, Více na www.borsclub.cz

Časový rozpis sobota 7.3.2020:
8:15 - Moravec, Veškrna,Rakouš, Chaloupka, Průdek, Ondrůšek
8:30 - Klíma, Vymazal
9:15 - Rybka,Kliment, Dufek, Mičulka
10:00 - Lošák, Salivar, Šimek, Šnajdr
11:00 - Žiška, Havel, Sloboda,
12:00 - Řezanina, Lukš, Spáčil, Majc M.
13:00 - Witouš, Dujka, Migdal, Kuchař
14:00 - Wirgler, Womela, Remeš, Fencl, Zerai, Šmíd,
15:00 - Macháček, Lašan,Ferenc, Lebiš,
16:00 Střílka, Majc A., Blaška

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
29
45
 
volná karta
26.02.2020 10:00:13
2.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB
48
35
 
 
19.02.2020 11:23:13
3.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
56
35
 
 
19.02.2020 17:30:18
4.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
62
35
 
 
14.02.2020 18:48:35
5.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
68
30
 
 
24.02.2020 13:50:59
6.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
 
 
12.01.2020 21:40:24
7.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
 
 
31.10.2019 23:53:43
8.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
 
 
07.12.2019 14:06:52
9.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
 
 
01.11.2019 08:45:11
10.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
111
25
 
 
22.02.2020 09:02:22
11.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
134
20
 
 
01.11.2019 05:45:46
12.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB
169
20
 
 
01.11.2019 00:12:21
13.
Řezanina Matyáš 22.01.2008 SK Tenis Tišnov
171
20
 
 
08.11.2019 14:56:06
14.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
 
01.11.2019 07:41:32
15.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
185
20
 
 
25.02.2020 11:21:31
16.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
 
25.02.2020 13:50:35
17.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
 
 
01.11.2019 21:33:50
18.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
210
15
 
 
25.02.2020 08:43:54
19.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
 
 
28.11.2019 21:41:23
20.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
235
15
 
 
13.02.2020 17:39:46
21.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
15
 
 
26.02.2020 09:49:58
22.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
 
 
02.11.2019 17:02:24
23.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
 
05.01.2020 18:11:10
24.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
 
31.10.2019 23:58:52
25.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
287
12
 
 
09.01.2020 21:47:10
26.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
300
12
 
 
01.11.2019 11:32:09
27.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
310
12
 
 
19.01.2020 15:37:59
28.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
340
12
 
přijat do hlavní soutěže
24.02.2020 18:17:37
29.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
383
12
 
přijat do hlavní soutěže
06.11.2019 13:58:29
30.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB
402
12
 
volná karta
01.11.2019 09:00:52
31.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
volná karta
31.10.2019 23:46:24
32.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
volná karta
31.10.2019 23:51:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
33
45
 
přijat do hlavní soutěže
24.02.2020 09:45:00
2.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
35
45
 
přijat do hlavní soutěže
01.02.2020 11:14:18
3.
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
402
12
 
přijat do hlavní soutěže
24.02.2020 12:32:51
4.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
 
přijat do hlavní soutěže
16.02.2020 20:24:46
5.
Lipták Matej 07.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
510
9
 
přijat do hlavní soutěže
19.12.2019 21:53:41
6.
Chaloupka Timotej 04.02.2009 LTC Hodonín
707
6
 
přijat do hlavní soutěže
06.11.2019 09:27:43
7.
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno
1939
1
 
přijat do hlavní soutěže
31.10.2019 23:59:44
8.
Křižan Richard 30.09.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek
1939
1
 
přijat do hlavní soutěže
01.11.2019 12:00:45
9.
Šnajdr Patrik 10.05.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek
1939
1
 
přijat do hlavní soutěže
16.02.2020 00:08:32
10.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
přijat do hlavní soutěže
02.03.2020 10:52:13
11.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
přijat do hlavní soutěže
06.03.2020 15:15:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:03:19
2.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 18:51:12
3.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 14:58:26
4.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
214
15
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 20:15:05
5.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 08:59:47
6.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 23:00:02
7.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
523
9
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 15:28:17
8.
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň
79
30
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:51:25
9.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 12:05:22
10.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 17:47:29
11.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 17:52:46
12.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 20:58:23
13.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 19:51:38
14.
Kazík Martin 23.09.2009 TK EZE Olomouc z.s.
359
12
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 13:33:13
15.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
130
25
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 06:37:02
16.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 18:44:26
17.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 LTC Tábor 1903
325
12
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 20:43:53
18.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 08:38:19
19.
Bajgar Filip 25.02.2008 Start Brno
405
12
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 10:41:54
20.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 20:14:14
21.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 11:43:26
22.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 11:51:21
23.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
70
30
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 15:30:59
24.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 19:26:18
25.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 07:16:36
26.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:05:27
27.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:31:55
28.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:36:24
29.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:49:58
30.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:09:50
31.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:19:19
32.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:25:25
33.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:47:30
34.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
112
25
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:19
35.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 14:18:38
36.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
278
15
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 18:03:15
37.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
265
15
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 20:17:17
38.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
310
12
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 16:00:36
39.
Burian Ivo 13.01.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.03.2020 11:42:49
40.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
506
9
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 09:33:08
41.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 12:17:55
42.
Fuis Alex 25.03.2008 TC BORS CLUB
835
6
 
odhlášeno pořadatelem
05.03.2020 13:31:53
43.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 06:57:53
44.
Jureňa Martin 24.10.2009 TJ Jiskra Strážnice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 08:09:47
45.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 16:26:02
46.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
345
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 17:16:02