Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  12.-16.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Bien Daniel
 
 
 
Šafrata David
6:3, 6:1
 
Kubec Filip
6:1, 4:6, 6:3
 
Brázda Filip
6:0, 6:3
 
Sanders Oliver
6:3, 6:1
 
 
7:6 (5), 7:6 (4)
 
Ha Duc Hieu
 
Burda Oliver Petr
6:2, 6:2
 
 
 
Hanke Max
6:1, 6:3
 
Zedek Jakub
6:2, 6:1
 
Bureš Oliver
6:4, 6:2
 
Mašata Daniel
6:1, 6:1
 
 
7:6 (6), 6:2
 
Fröhlich Jan
 
Pokorný Jiří
6:3, 7:5
 
 
 
Přáda Jaroslav
6:1, 6:0
 
Kusák Jan
6:1, 6:1
 
Komínek Kryštof
6:0, 6:2
 
Prokopius Oliver
6:0, 6:2
 
 
6:0, 4:6, 6:0
 
Sklenička Štěpán
 
Tuša Robert
6:1, 6:1
 
 
 
Vňuk Juraj
6:4, 6:0
 
Rat Daniel
6:2, 6:0
 
Krejčí Matyáš
7:5, 6:0
 
Reitinger David
6:3, 6:0
 
 
4:6, 7:5, 7:6 (7)
 
Klofáč Tobiáš
 
Petrofský David
6:3, 6:2
 
 
 
Šidlík Jan
6:0, 6:0
 
Daněk Oldřich
7:5, 6:0
 
Vaněk Daniel
6:3, 6:3
 
Hromek Adrian
6:2, 7:6 (3)
 
 
6:3, 6:2
 
Kozlovský Matyáš
 
Brettl Filip
6:2, 6:1
 
 
 
Kusý Jakub
6:2, 6:3
 
Duda Adam
6:2, 6:2
 
Duričič Filip
6:0, 6:2
 
Sina Jakub
1:6, 6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Kločurek Daniel
 
Fröhlich Max
6:2, 6:3
 
 
 
Köhler Matěj
6:0, 6:1
 
Haberkorn Luc
7:6 (2), 6:0
 
Chodora Radek
7:5, 6:3
 
Fojtů Lukas
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Augustýn Tadeáš
 
Stibůrek Filip
6:2, 7:5
 
 
 
Vávra Kajetán
6:3, 6:1
 
Voleský Daniel
6:4, 1:6, 6:4
 
Dostál Adam
6:4, 6:0
 
Ladman Filip
6:1, 2:6, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Čepl Filip
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bien Daniel 5925
Čepl Filip 6725
Pokorný Jiří 7325
Kločurek Daniel 8225
Petrofský David 9120
Fröhlich Jan 10520
Klofáč Tobiáš 10620
Fröhlich Max 11020
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 512800

Kločurek Daniel - Pokorný Jiří
 
 
 
Šafrata David - Krejčí Matyáš
6:4, 3:6, 1:0 (6)
 
Kubec Filip - Reitinger David
6:1, 6:3
 
Sina Jakub - Chodora Radek
7:5, 6:3
 
 
 
 
7:6 (6), 6:4
 
Voleský Daniel - Tuša Robert
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
 
 
Vaněk Daniel - Kusý Jakub
6:4, 4:6, 1:0 (11)
 
Rat Daniel - Šidlík Jan
6:3, 7:5
 
Mašata Daniel - Sniegoň David
7:5, 6:3
 
Kusák Jan - Dostál Adam
7:5, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Kozlovský Matyáš - Čepl Filip
 
Stibůrek Filip - Duričič Filip
6:1, 6:3
 
 
 
Sanders Oliver - Komínek Kryštof
6:3, 6:2
 
Ladman Filip - Hanke Max
6:1, 7:5
 
Prokopius Oliver - Jurda Jakub
7:6 (3), 6:3
 
Duda Adam - Fojtů Lukas
6:1, 6:4
 
 
6:4, 7:5
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
 
Ha Duc Hieu - Augustýn Tadeáš
6:0, 6:4
 
 
 
 
7:5, 7:6 (6)
 
Brázda Filip - Vňuk Juraj
 
Přáda Jaroslav - Hrnčíř Jakub
6:1, 6:1
 
Köhler Matěj - Haberkorn Luc
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Bien Daniel - Sklenička Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Bien Daniel 5925
Čepl Filip 6725
Pokorný Jiří 7325
Kločurek Daniel 8225
Petrofský David 9120
Fröhlich Jan 10520
Klofáč Tobiáš 10620
Fröhlich Max 11020
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 514800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šámal Viktor05.05.2007TJ Spoje Praha
Dvořák Lukáš16.07.2006SK HAMR, z.s.
Prokůpek Tomáš03.10.2007Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mohamed Rahman30.07.2009SK HAMR, z.s.