Český tenisový svaz
Název:
odložené A1 NIKE TROPHY 2020
Datum:
01.-05.06.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (A - 500)
Místo konání:
Prostějov
Kódové číslo:
516286
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cetkovský Petr
Za Velodromem 49a
796 01 Prostějov
Tel. (1):
777 244 452
E-mail:
pcetkovsky@email.cz

Poznámka pořadatele:

Ubytování HOTEL TENNIS CLUB přímo v areálu www.hoteltennisclub.cz
Sleva 10% z pultových cen na všechny typy pokojů
Rezervace - recepce email - hotel@tennis-club.cz - heslo "ČTS"

Upřesnění prezentace - do hlavní soutěže v pondělí 1.6. do 17:00 hod - možno i telefonicky nebo sms - vrchní rozhodčí Ing. Flašar - 725 806 513

Program starší žáci:
pondělí 1.6. kvalifikace
úterý 2.6. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
středa 3.6. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
čtvrtek 4.6. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
26
45
 
 
20.05.2020 11:54:30
2.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
 
08.05.2020 19:10:08
3.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
 
05.05.2020 21:27:28
4.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
 
30.04.2020 08:45:07
5.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
 
12.05.2020 16:01:43
6.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
 
16.05.2020 10:22:01
7.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
18.05.2020 18:28:20
8.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
13.05.2020 22:15:57
9.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
12.05.2020 00:06:55
10.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
12.05.2020 07:21:51
11.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
12.05.2020 00:08:58
12.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
04.05.2020 22:00:38
13.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
 
04.05.2020 09:50:26
14.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
52
30
 
 
10.05.2020 11:11:18
15.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
 
17.05.2020 14:52:39
16.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
15.05.2020 14:52:09
17.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
18.05.2020 17:33:49
18.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
 
10.05.2020 10:44:19
19.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
07.05.2020 20:08:58
20.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
06.05.2020 15:15:39
21.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
 
03.05.2020 14:27:26
22.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
 
07.05.2020 19:26:18
23.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
130
15
1
 
30.04.2020 22:49:38
24.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
 
04.05.2020 11:01:31
25.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
volná karta ČTS
07.05.2020 13:09:25
26.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
volná karta ČTS
04.05.2020 19:19:19
27.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
volná karta
17.05.2020 21:46:17
28.
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov
262
9
 
volná karta
14.05.2020 16:29:11
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
 
12.05.2020 20:47:51
2.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
30.04.2020 06:10:47
3.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.05.2020 07:28:16
4.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
30.04.2020 23:20:53
5.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
06.05.2020 10:53:17
6.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
06.05.2020 12:41:01
7.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
07.05.2020 17:10:57
8.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
 
11.05.2020 18:33:32
9.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
10.05.2020 19:30:18
10.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
10.05.2020 19:57:19
11.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
 
05.05.2020 20:47:17
12.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
volná karta
01.05.2020 22:04:07
13.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
volná karta ČTS
20.05.2020 23:02:14
14.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
483
6
29
volná karta ČTS
18.05.2020 17:19:03
15.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
541
4
9
 
09.05.2020 09:55:51
16.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
605
4
72
volná karta
21.05.2020 17:59:09

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
05.05.2020 07:59:43
2.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
30.04.2020 10:04:29
3.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
11.05.2020 21:43:12
4.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
17.05.2020 23:09:01
5.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
12.05.2020 15:05:03
6.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
18.05.2020 14:19:31
7.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
11.05.2020 10:52:37
8.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
 
15.05.2020 19:30:45
9.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
137
15
20
 
04.05.2020 07:41:34
10.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
 
16.05.2020 14:35:09
11.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
04.05.2020 18:16:44
12.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
153
15
 
 
13.05.2020 19:35:17
13.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
11.05.2020 12:57:36
14.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
 
02.05.2020 22:51:31
15.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
 
17.05.2020 20:32:32
16.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
 
 
18.05.2020 18:08:04
17.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
 
19.05.2020 11:55:26
18.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
22.05.2020 11:21:22
19.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
05.05.2020 16:22:03
20.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
 
10.05.2020 19:54:51
21.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
270
9
19
 
07.05.2020 13:05:47
22.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
318
9
 
 
17.05.2020 11:57:27
23.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
348
9
33
 
08.05.2020 19:48:43
24.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
363
9
47
 
19.05.2020 20:05:29
25.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
 
13.05.2020 10:58:29
26.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
 
30.04.2020 09:25:02
27.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
 
20.05.2020 11:56:21
28.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
579
4
 
 
04.05.2020 13:57:54
29.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
588
4
52
 
12.05.2020 17:12:00
30.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
 
01.05.2020 10:25:34
31.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
1044
1
316
 
01.05.2020 10:28:26
32.
Štěpán Daniel 30.09.2006 I.NTC Olomouc
1044
1
 
 
18.05.2020 18:59:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
493
6
130
odhlášeno hráčem
15.05.2020 21:10:56
2.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
odhlášeno hráčem
16.05.2020 09:06:17
3.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
odhlášeno hráčem
22.05.2020 09:10:33
4.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
178
12
 
odhlášeno hráčem
23.05.2020 15:43:41
5.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
733
4
48
odhlášeno hráčem
25.05.2020 06:34:58
6.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 07:20:57
7.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
odhlášeno hráčem
25.05.2020 12:52:05
8.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
720
4
80
odhlášeno hráčem
26.05.2020 06:25:23
9.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
26.05.2020 15:25:46
10.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
odhlášeno hráčem
29.05.2020 22:34:09
11.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
30.05.2020 09:32:29