Český tenisový svaz
Datum:
25.-28.07.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (B - 400)
Kódové číslo:
516093
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE JE V PÁTEK MEZI 17. A 18. HODINOU FORMOU SMS NA ČÍSLE 606 916 916. TURNAJ ZAČÍNÁ V SOBOTU V 9:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
88
20
 
 
04.07.2020 19:55:57
2.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
19.06.2020 22:36:49
3.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
 
16.06.2020 18:54:14
4.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
104
20
 
 
07.07.2020 21:32:25
5.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
 
14.07.2020 21:32:22
6.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
27.06.2020 17:12:34
7.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
 
14.07.2020 21:31:25
8.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
14.07.2020 22:44:25
9.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
 
11.07.2020 21:35:09
10.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
 
02.04.2020 10:33:08
11.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
 
16.05.2020 13:37:44
12.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
 
09.06.2020 10:38:57
13.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
183
12
88
 
23.07.2020 09:43:21
14.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
29.06.2020 19:28:20
15.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
211
12
85
 
07.06.2020 08:04:21
16.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
216
12
61
 
21.07.2020 20:28:41
17.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
229
12
168
 
09.07.2020 14:33:40
18.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Sokol Říčany
255
9
 
 
15.07.2020 20:54:45
19.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
275
9
373
 
20.07.2020 12:40:33
20.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
 
09.07.2020 00:25:48
21.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
284
9
60
 
15.06.2020 22:16:28
22.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
 
20.07.2020 12:41:57
23.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
312
9
 
 
06.05.2020 19:06:14
24.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
 
13.07.2020 20:25:43
25.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
318
9
55
 
11.05.2020 20:24:14
26.
Houdek Marek 04.11.2006 TK Slavia Plzeň
334
9
 
 
21.07.2020 20:29:00
27.
Prokopius Oliver 11.06.2006 TJ Spoje Praha
351
9
 
 
26.06.2020 15:07:28
28.
Samek Jan 27.01.2007 TK Kadaň
434
6
234
 
15.07.2020 11:20:47
29.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
446
6
124
 
14.07.2020 18:47:10
30.
Jumar Jakub 08.10.2007 TCM Dubeč, z.s.
477
6
134
 
19.07.2020 13:52:55
31.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
 
20.07.2020 12:41:44
32.
Šrámek Erik 02.04.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
493
6
146
 
23.07.2020 09:44:31
33.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
 
17.05.2020 21:08:47
34.
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň
570
4
79
 
15.07.2020 09:45:36
35.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
579
4
109
 
11.05.2020 10:24:38
36.
Bešťák Jiří 04.05.2006 TK Slavia Plzeň
588
4
 
 
21.07.2020 20:29:14
37.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
622
4
49
 
23.07.2020 09:44:08
38.
Starý Jan 05.01.2007 LTC Pardubice
720
4
409
 
05.06.2020 11:28:41
39.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
 
27.06.2020 18:22:46
40.
Kysel Adrián 03.09.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
1326
 
25.05.2020 17:25:07
41.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
1044
1
325
 
22.06.2020 20:34:42
42.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1044
1
201
 
14.07.2020 19:47:02
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
odhlášeno hráčem
05.05.2020 19:05:03
2.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
odhlášeno hráčem
22.05.2020 20:39:14
3.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
odhlášeno hráčem
10.06.2020 08:34:38
4.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
18.06.2020 19:45:45
5.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
24.06.2020 19:44:39
6.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
odhlášeno hráčem
04.07.2020 00:07:42
7.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
odhlášeno hráčem
04.07.2020 15:41:37
8.
Neveril Jakub 25.09.2006 TK Milo Olomouc
733
4
 
odhlášeno hráčem
05.07.2020 03:50:17
9.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
06.07.2020 09:19:41
10.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
odhlášeno hráčem
10.07.2020 10:34:59
11.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
odhlášeno hráčem
10.07.2020 10:35:25
12.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
odhlášeno hráčem
10.07.2020 17:18:51
13.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
10.07.2020 18:34:09
14.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
10.07.2020 20:57:07
15.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
12.07.2020 10:35:23
16.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
odhlášeno hráčem
12.07.2020 15:27:18
17.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
137
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2020 11:30:30
18.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
493
6
130
odhlášeno hráčem
14.07.2020 16:38:07
19.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
odhlášeno hráčem
14.07.2020 19:52:45
20.
Kučírek Daniel 01.08.2007 Sportovní centrum Linhart
1044
1
502
odhlášeno hráčem
15.07.2020 13:48:41
21.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
odhlášeno hráčem
15.07.2020 18:28:57
22.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
255
9
 
odhlášeno hráčem
15.07.2020 22:59:29
23.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
157
15
 
odhlášeno hráčem
17.07.2020 19:58:22
24.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
1044
1
149
odhlášeno hráčem
18.07.2020 08:54:20
25.
Košek Martin 11.12.2006 Tenisový klub Rokycany
167
15
 
odhlášeno hráčem
18.07.2020 11:48:47
26.
Mrzena David 23.08.2007 TK Start Praha-Topolka
1044
1
973
odhlášeno hráčem
18.07.2020 13:30:51
27.
Ha Duc Hieu 11.01.2006 TK Písnice
199
12
 
odhlášeno hráčem
18.07.2020 16:29:07
28.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
odhlášeno hráčem
18.07.2020 21:11:27
29.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 10:18:54
30.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
117
20
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 11:11:00
31.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 11:34:39
32.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 11:38:28
33.
Nedvěd Ondřej 25.04.2007 LTK TEPLICE o.s.
674
4
297
odhlášeno hráčem
19.07.2020 11:40:10
34.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
IS: kolizní přihláška
19.07.2020 12:00:28
35.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
371
6
27
odhlášeno hráčem
19.07.2020 21:12:57
36.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1044
1
580
odhlášeno hráčem
20.07.2020 10:05:33
37.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
IS: lhůta 5 dní
21.07.2020 11:44:01
38.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
570
4
198
IS: lhůta 8 dní
23.07.2020 14:09:22