Český tenisový svaz
Datum:
14.-18.02.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (B - 600)
Místo konání:
Hornoměcholupská 564,Pha 15
Kódové číslo:
506113
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence do kvalifikace je ve čtvrtek 13.2.2020 do 18:00 hodin,začátek hry (kvalifikace) je v pátek 14.2. ráno v 9:00 hodin. Prezence do hlavní soutěže je v pátek 14.2. do 18:00, začátek hry je v sobotu 15.2. ráno v 9:00. Prezence SMS na mobil 606 916 916 do 18:00. Vrchní rozhodčí: Tomáš Hrouda Zdravotník: Jana Strnisková

Program pátek 9:00 Adam-Šafrata, Sršeň-Strnad 10:00 Bursa-Jarolímek, Augustýn-Rieser, Jumar- Duričič 11:30 Pajer-, Hanzl-, Burda-,
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
13.11.2019 23:31:59
2.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
27.12.2019 21:38:36
3.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
10.11.2019 08:18:39
4.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
27.12.2019 21:42:13
5.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
08.12.2019 19:26:16
6.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
20.12.2019 07:43:11
7.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.11.2019 09:18:50
8.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
 
19.12.2019 12:49:06
9.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
16.11.2019 20:27:14
10.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
80
25
 
 
29.01.2020 09:06:29
11.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
04.11.2019 09:34:01
12.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
02.02.2020 11:43:11
13.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
98
20
 
 
18.01.2020 18:47:59
14.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
102
20
 
 
20.01.2020 10:49:15
15.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
104
20
 
 
24.01.2020 21:36:44
16.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
 
29.01.2020 20:18:45
17.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
10.11.2019 14:47:28
18.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
 
29.01.2020 20:18:55
19.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
02.02.2020 22:26:29
20.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
 
06.12.2019 08:38:52
21.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
 
04.11.2019 10:16:34
22.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
18.12.2019 21:02:36
23.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.11.2019 09:35:23
24.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
 
12.01.2020 21:26:23
25.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
292
9
39
volná karta
13.02.2020 13:35:50
26.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
331
9
41
volná karta PTS
07.11.2019 10:40:41
27.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
391
6
36
volná karta PTS
03.02.2020 20:37:48
28.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
431
6
93
volná karta
13.01.2020 13:33:46
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
127
15
 
 
28.12.2019 22:52:29
2.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
13.12.2019 10:31:23
3.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
04.11.2019 18:33:59
4.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
137
15
 
 
03.02.2020 12:10:04
5.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
 
04.11.2019 21:16:57
6.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
172
12
 
 
28.01.2020 18:56:42
7.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
 
16.11.2019 17:13:26
8.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
 
volná karta
10.02.2020 14:55:39
9.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
216
12
61
 
28.01.2020 10:24:37
10.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Sokol Říčany
255
9
 
volná karta
13.02.2020 13:07:13
11.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
 
09.11.2019 22:37:49
12.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
volná karta
13.02.2020 13:07:02
13.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
318
9
55
 
27.12.2019 11:15:29
14.
Kloub Milan 01.05.2007 Severočeská tenisová o.s.
391
6
303
 
01.11.2019 17:43:44
15.
Jumar Jakub 08.10.2007 Mgr. Jiří Vrňák -TŠ Hostivař
477
6
134
volná karta PTS
07.12.2019 16:54:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
243
12
66
odhlášeno hráčem
06.11.2019 17:16:11
2.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
276
9
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 16:23:15
3.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
19.01.2020 23:52:03
4.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
27.01.2020 20:33:31
5.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
371
6
27
odhlášeno hráčem
28.01.2020 18:56:07
6.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
245
12
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 13:03:56
7.
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé
502
6
333
odhlášeno hráčem
01.02.2020 13:43:29
8.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:24:32
9.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
534
4
359
odhlášeno hráčem
03.02.2020 07:23:07
10.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 22:17:44
11.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
05.02.2020 23:51:11
12.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
06.02.2020 15:59:11
13.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
579
4
109
odhlášeno hráčem
06.02.2020 17:16:48
14.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
157
15
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 17:25:53
15.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 09:02:05
16.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 17:30:17
17.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1044
1
580
odhlášeno hráčem
07.02.2020 23:10:56
18.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
1044
1
221
odhlášeno hráčem
08.02.2020 05:34:24
19.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 09:04:03
20.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
odhlášeno hráčem
08.02.2020 09:31:52
21.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 10:20:49
22.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
292
9
24
odhlášeno hráčem
08.02.2020 10:44:21
23.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:23:30
24.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:32:41
25.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
469
6
78
odhlášeno hráčem
08.02.2020 12:36:32
26.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
08.02.2020 18:07:27
27.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
605
4
72
odhlášeno hráčem
08.02.2020 20:05:16
28.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
odhlášeno hráčem
09.02.2020 01:09:07
29.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:37:36
30.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
153
15
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 10:36:44
31.
Herman David 05.03.2007 SK OAZA Praha
431
6
417
odhlášeno hráčem
10.02.2020 11:07:06
32.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
862
3
76
odhlášeno hráčem
11.02.2020 11:12:56
33.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
112
20
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 17:27:37
34.
Baxa Jan 13.09.2006 LTK Klatovy
583
4
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 09:30:15
35.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
421
6
139
odhlášeno hráčem
13.02.2020 09:30:53
36.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
13.02.2020 09:59:05
37.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
131
15
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 16:51:26