Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  08.-11.02.
Věk. kategorie:  dorost
Horák Ondřej
 
 
 
Častulík Marek
6:2, 6:0
 
Kysilko Oliver
5:7, 7:5, 6:4
 
Černý Jakub
6:1, 6:0
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Otypka Matouš
 
Divila Radek Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Svozil Jan
3:6, 7:6, 7:6
 
Nedvídek Jan
6:4, 6:2
 
Káňa Filip
6:0, 6:0
 
Fromel Martin
6:3, 6:7 (5), 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Mihoč Jakub
 
Rys Dominik
6:3, 6:2
 
 
 
Viznar Alan
6:3, 6:2
 
Večerka Radek
3:6, 6:3, 6:1
 
Janík Petr
6:2, 6:4
 
Raška Vítek
6:3, 6:2
 
 
4:6, 6:4, 7:5
 
Kubín Matěj
 
Fojtů Michal
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
Čech Jan
1:6, 6:3, 6:2
 
Neuwirth Filip
6:4, 6:3
 
Formánek Václav
6:3, 6:4
 
Myslivec Šimon
6:0, 6:2
 
 
7:5, 7:6 (4)
 
Valigůra Radim
 
Pozdenkov Petr
6:2, 3:3, scr.
 
 
 
Rodák Jan
7:6, 4:6, 6:4
 
Guráš Martin
6:1, 6:1
 
Křenek Kristián
6:2, 6:1
 
Opálka Matyas
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Machala Martin
 
Zeithamel David
2:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Kořalka Vojtěch
scr.
 
Jadamus Adam
7:6 (3), 6:0
 
Kubáň Pavel
1:6, 6:3, 7:6 (3)
 
Rousek Šimon
7:6 (), 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Galuška Daniel Damián
 
Hrachovec Tomáš
4:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Gedeon Petr
6:3, 6:4
 
Botur Lukáš
6:1, 6:2
 
Spirka Simon
7:6, 5:7, 7:6
 
Foltas Dominik
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Mikulák Jakub
 
Navrátil Vojtěch
6:3, 6:2
 
 
 
Macek Matěj
6:4, 6:1
 
Barniak Radek
6:0, 4:6, 7:5
 
Čáňo Šimon
6:2, 6:4
 
Laciga Bruno
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Jančík Jakub
 
Počet účastníků47
NasazeníBH
Horák Ondřej 1545
Jančík Jakub 3430
Rys Dominik 4130
Galuška Daniel Damián 4225
Hrachovec Tomáš 6720
Valigůra Radim 7820
Mihoč Jakub 8120
Pozdenkov Petr 8420
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 302970

Horák Ondřej - Jančík Jakub
 
 
 
Kysilko Oliver - Čáňo Šimon
6:4, 5:7, 1:0
 
Rodák Jan - Botur Lukáš
7:5, 6:4
 
Čech Jan - Guráš Martin
6:3, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Káňa Filip - Černý Jakub
 
Mihoč Jakub - Valigůra Radim
7:5, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Navrátil Vojtěch - Mikulák Jakub
 
Janík Petr - Kubáň Pavel
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Macek Matěj - Rousek Šimon
 
Častulík Marek - Divila Radek Adam
6:4, 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Svozil Jan - Formánek Václav
 
Neuwirth Filip - Myslivec Šimon
6:4, 6:2
 
 
 
 
5:7, 6:3, 1:0 (5)
 
Hrachovec Tomáš - Kubín Matěj
 
Jadamus Adam - Raška Vítek
7:5, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Večerka Radek - Laciga Bruno
 
Viznar Alan - Fromel Martin
scr.
 
Machala Martin - Zeithamel David
6:2, 6:2
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (8)
 
Rys Dominik - Galuška Daniel Damián
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Horák Ondřej 1545
Jančík Jakub 3430
Rys Dominik 4130
Galuška Daniel Damián 4225
Hrachovec Tomáš 6720
Valigůra Radim 7820
Mihoč Jakub 8120
Zeithamel David 9520
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 304970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Václavík Jan13.12.2002TC Kopřivnice
Čech Vilém22.10.2003SK Véska
Petr Vojtěch15.03.2005TK Na Dolině o.s.