Český tenisový svaz

Macek Matěj

Datum narození:
24.07.2001
Platnost reg. do:
27.03.2020
Klub:
TJ TK Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
T.J. Sokol Šumperk
604 (6)
 
 
 
2013
T.J. Sokol Šumperk
601 (6)
 
 
 
2014
T.J. Sokol Šumperk
498 (1)
411 (6)
 
 
2015
TK PRIS Frýdek-Místek
 
261 (9)
599 (4)
 
2016
TK PRIS Frýdek-Místek
 
118 (1)
424 (6)
 
2017
TK PRIS Frýdek-Místek
 
 
302 (9)
 
2018
TJ TK Šumperk
 
 
397 (6)
 
2019
TJ TK Šumperk
 
 
278 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
28.04.2018, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
05.05.2018, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
19.05.2018, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Vrbno p.Pradědem
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2018, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
28.04.2018, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
05.05.2018, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
19.05.2018, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Vrbno p.Pradědem
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2018, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
20.01.2018

TK Choceň (C - 400), K: 5/4

16>8 Horálek Dominik- Macek Matěj5:7, 6:0, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
20.01.2018

TK Choceň (C - 400), K: 5/4

4>2 Macek, Častulík - Meixner, Hejcman 6:4, 6:3
2>1 Jirák, Hudetz - Macek, Častulík 6:3, 6:1
získané body: 10 b.
17.02.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

4>2 Horálek, Šrámek - Meixner, Macek 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
01.09.2018

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

4>2 Macek, Burda - Malý, Vrtěna 6:1, 1:6, 1:0 (7)
2>1 Macek, Burda - Kubelka, Kárník 6:2, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
15.09.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 200), K: 4/4

8>4 Macek, Rousek - Malý, Bahenský 6:4, 6:4
4>2 Macek, Rousek - Ryšánek, Tlačbaba 6:1, 2:6, 1:0 (4)
2>1 Navrátil, Alan - Macek, Rousek 6:2, 7:5
získané body: 10 b.
22.09.2018

SK Véska (C - 200), K: 5/4

8>4 Pechal, Barrow - Macek, Tomášek 6:3, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
28.09.2018

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 5/5

16>8 Macek Matěj- Rybář Alex7:6 (4), 7:6 (4)
8>4 Tejkal Marek- Macek Matěj6:3, 6:1
získané body: 15 b.
28.09.2018

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 5/5

8>4 Macek, Rousek - Boček, Mišťúrik 1:1, scr.
4>2 Bartoněk, Komrska - Macek, Rousek 3:2, scr.
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B-dorost
29.04.2018, TK SC OSTRAVA B - T.J. Sokol Šumperk
0
2.
Oblastní přebor skupina B-dorost
06.05.2018, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
3.
Oblastní přebor skupina B-dorost
08.05.2018, SK JC Sport Opava A - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní přebor skupina B-dorost
20.05.2018, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomou A
0
5.
Oblastní přebor skupina B-dorost
27.05.2018, TK Milo Olomouc B - T.J. Sokol Šumperk
3
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B-dorost
29.04.2018, TK SC OSTRAVA B - T.J. Sokol Šumperk
2
2.
Oblastní přebor skupina B-dorost
06.05.2018, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
3.
Oblastní přebor skupina B-dorost
08.05.2018, SK JC Sport Opava A - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní přebor skupina B-dorost
20.05.2018, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomou A
0
5.
Oblastní přebor skupina B-dorost
27.05.2018, TK Milo Olomouc B - T.J. Sokol Šumperk
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7