Český tenisový svaz

Spirka Simon

Datum narození:
19.02.2004
Platnost reg. do:
11.12.2019
Klub:
Slavoj Český Těšín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Slavoj Český Těšín
682 (6)
 
 
 
2016
Slavoj Český Těšín
198 (15)
 
 
 
2017
Slavoj Český Těšín
116 (1)
193 (12)
 
 
2018
Slavoj Český Těšín
 
111 (20)
618 (4)
 
2019
Slavoj Český Těšín
 
69 (1)
360 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

8>4 Spirka, Dokoupil - Czudek, Janík 6:4, 6:4
4>2 Černý, Klemens - Spirka, Dokoupil 6:1, 2:6, 1:0 (14)
získané body: 7 b.
16.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

16>8 Spirka Simon- Raška Vítek6:3, 4:6, 1:0 (9)
8>4 Spirka Simon- Janík Petr7:6 (5), 6:1
4>2 Klemens Filip- Spirka Simon3:6, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
16.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

4>2 Spirka, Cienciala - Janík, Raška 7:6 (4), 2:6, 1:0 (8)
2>1 Moravec, Wanderburg - Spirka, Cienciala 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
09.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

8>4 Spirka, Bollog - Velčovský, OLŠAR 6:3, 7:6 (3)
4>2 Spirka, Bollog - Bako, Lankočí 6:7 (4), 6:3, 1:0 (5)
2>1 Guráš, Káňa - Spirka, Bollog 6:0, 6:4
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2019, TC Třinec - Slavoj Český Těšín
4
2.
Oblastní soutěž skupina B
08.05.2019, Slavoj Český Těšín - TK Opava
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
12.05.2019, Tenisový klub Tenet Těrlicko - Slavoj Český Těšín
3
4.
Oblastní soutěž skupina B
26.05.2019, Slavoj Český Těšín - SK Vitality Slezsko B
1
5.
Oblastní soutěž skupina B
09.06.2019, Slavoj Český Těšín - TK Krnov
3
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2019, TC Třinec - Slavoj Český Těšín
0
2.
Oblastní soutěž skupina B
08.05.2019, Slavoj Český Těšín - TK Opava
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
12.05.2019, Tenisový klub Tenet Těrlicko - Slavoj Český Těšín
2
4.
Oblastní soutěž skupina B
26.05.2019, Slavoj Český Těšín - SK Vitality Slezsko B
3
5.
Oblastní soutěž skupina B
09.06.2019, Slavoj Český Těšín - TK Krnov
4
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21