Český tenisový svaz

Večerka Radek

Datum narození:
25.10.2001
Platnost reg. do:
10.11.2018
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Precolor Plus Přerov o
448 (9)
 
 
 
2013
TK PRECHEZA Přerov o.s.
438 (9)
 
 
 
2014
TK PRECHEZA Přerov o.s.
774 (1)
576 (4)
 
 
2015
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
332 (9)
 
 
2016
TK Milo Olomouc
 
399 (1)
518 (4)
 
2017
TK Milo Olomouc
 
 
412 (6)
 
2018
TK Milo Olomouc
 
 
387 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Severomoravská divize
16.06.2018, TK Milo Olomouc A - ITS Tennis centre s.r.o.
0
1.
Oblastní přebor 'B'
28.04.2018, Beskydský tenisový klub - TK Milo Olomouc B
1
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2018, TK Milo Olomouc B - SK Véska
1
3.
Oblastní přebor 'B'
19.05.2018, TK Milo Olomouc B - TK Bílovec
1
4.
Oblastní přebor 'B'
09.06.2018, TC Třinec - TK Milo Olomouc B
0
5.
Oblastní přebor 'B'
23.06.2018, Sokol Bohumín - TK Milo Olomouc B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Severomoravská divize
16.06.2018, TK Milo Olomouc A - ITS Tennis centre s.r.o.
0
1.
Oblastní přebor 'B'
28.04.2018, Beskydský tenisový klub - TK Milo Olomouc B
0
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2018, TK Milo Olomouc B - SK Véska
0
3.
Oblastní přebor 'B'
19.05.2018, TK Milo Olomouc B - TK Bílovec
0
4.
Oblastní přebor 'B'
09.06.2018, TC Třinec - TK Milo Olomouc B
0
5.
Oblastní přebor 'B'
23.06.2018, Sokol Bohumín - TK Milo Olomouc B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
21.07.2018

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

8>4 Večerka, Jonáš - Kvapil, Kořalka 4:6, 6:3, 1:0
4>2 Divila, David - Večerka, Jonáš 6:1, 6:2
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B-dorost
29.04.2018, TK Milo Olomou A - TK Milo Olomouc B
0
2.
Oblastní přebor skupina B-dorost
06.05.2018, Rožnovský tenisový klub - TK Milo Olomou A
1
3.
Oblastní přebor skupina B-dorost
08.05.2018, TK Milo Olomou A - TO TJ Nový Jičín
0
4.
Oblastní přebor skupina B-dorost
27.05.2018, TK Milo Olomou A - TK Gymnázium Uničov
1
5.
Oblastní přebor skupina B-dorost
17.06.2018, TK SC OSTRAVA B - TK Milo Olomou A
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B-dorost
29.04.2018, TK Milo Olomou A - TK Milo Olomouc B
1
2.
Oblastní přebor skupina B-dorost
06.05.2018, Rožnovský tenisový klub - TK Milo Olomou A
1
3.
Oblastní přebor skupina B-dorost
08.05.2018, TK Milo Olomou A - TO TJ Nový Jičín
1
4.
Oblastní přebor skupina B-dorost
27.05.2018, TK Milo Olomou A - TK Gymnázium Uničov
2
5.
Oblastní přebor skupina B-dorost
17.06.2018, TK SC OSTRAVA B - TK Milo Olomou A
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8