Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
10.-13.02.
Pořadatel:
Praha (P - 500)
Kódové číslo:
306800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

!!! Telefonická prezentace v pátek do 18,00 na čísle 774 995 021 !!! Rozhodčí - Aneta Šimlová Zdravotník - Lenka Zvalová PŘEBOR JE, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O POSTUPOVOU SOUTĚŽ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY, VYPSÁN POUZE PRO HRÁČE S ČESKÝM STÁTNÍM OBČANSTVÍM
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
 
20.12.2017 23:49:58
2.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
29
35
 
 
29.12.2017 23:02:36
3.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
34
30
 
 
13.11.2017 13:40:31
4.
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
46
25
 
 
10.11.2017 21:49:06
5.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
 
25.11.2017 12:29:21
6.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
 
21.12.2017 14:37:08
7.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
 
16.01.2018 19:10:56
8.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
 
 
06.11.2017 20:34:48
9.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
67
25
 
 
18.12.2017 21:37:36
10.
Vavák Erik 19.11.2000 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
75
20
 
 
01.01.2018 23:19:20
11.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
76
20
 
 
13.01.2018 17:18:46
12.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
 
21.01.2018 10:03:37
13.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
06.02.2018 14:21:46
14.
Závrský Hynek 11.08.2000 SK HAMR, z.s.
86
20
 
 
05.01.2018 21:57:24
15.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
91
20
 
 
27.01.2018 16:02:29
16.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
98
20
 
 
24.11.2017 13:53:44
17.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
 
14.11.2017 19:42:06
18.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
116
15
 
 
20.01.2018 22:30:48
19.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
 
01.11.2017 07:57:52
20.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
 
22.01.2018 11:51:21
21.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
 
 
23.01.2018 15:17:25
22.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha
129
15
 
 
24.12.2017 11:41:35
23.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
 
16.12.2017 14:12:41
24.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha
162
12
2
 
15.11.2017 07:26:46
25.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
164
12
 
 
03.01.2018 16:42:10
26.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
 
28.01.2018 11:02:03
27.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
172
12
 
 
11.01.2018 18:56:08
28.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
175
12
 
 
11.01.2018 19:18:53
29.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
179
12
 
 
09.01.2018 16:34:12
30.
Phan Tomáš 11.11.2001 TJ Radlice
187
12
 
 
17.01.2018 19:59:30
31.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
 
náhradník dle CŽ
28.12.2017 12:49:34
32.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
222
12
13
dle Cž nvk
11.12.2017 17:41:31
33.
Stanek Martin 28.06.2000 TJ Radlice
225
12
 
náhradník dle CŽ
09.02.2018 10:08:58
34.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
dle Cž nvk
16.12.2017 23:23:19
35.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
232
12
 
náhradník dle CŽ
27.12.2017 18:54:57
36.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
237
9
 
volná karta
28.01.2018 22:14:20
37.
Junek Štěpán 29.11.2000 TJ Radlice
263
9
 
volná karta PTS
06.11.2017 12:11:02
38.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
266
9
50
dle Cž nvk
16.01.2018 19:45:55
39.
Průcha Patrik 09.02.2001 TJ Sokol Vysočany
270
9
 
volná karta pořadatele
03.12.2017 18:55:20
40.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
dle Cž nvk
04.11.2017 09:38:11
41.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
312
9
 
volná karta pořadatele
26.11.2017 21:52:09
42.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
340
9
37
dle Cž nvk
17.01.2018 18:25:48
43.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
349
6
 
volná karta pořadatele
03.11.2017 11:08:58
44.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
379
6
22
dle Cž nvk
04.01.2018 15:44:20
45.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
389
6
223
volná karta PTS
14.01.2018 18:23:10
46.
Krautman Patrick Joseph 11.09.2001 LTC Modřany 2005
403
6
 
volná karta
05.11.2017 17:59:53
47.
Pučelík Jan 25.03.2003 LTC Modřany 2005
435
6
211
volná karta PTS
09.01.2018 09:47:23
48.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
629
4
82
dle Cž nvk
07.11.2017 17:27:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vydlák Šimon 13.09.2002 TK Sport Kolovraty
355
6
 
odhlášeno hráčem
01.12.2017 13:09:22
2.
Jungmann Tomáš 01.07.2003 LTC Modřany 2005
668
4
118
odhlášeno hráčem
26.01.2018 08:49:37
3.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
913
3
242
odhlášeno hráčem
26.01.2018 20:21:11
4.
Koníř Jan 18.12.2001 TJ Radlice
440
6
 
odhlášeno hráčem
02.02.2018 08:27:03
5.
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha
539
4
169
odhlášeno hráčem
03.02.2018 08:35:28
6.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
458
6
 
odhlášeno hráčem
05.02.2018 14:10:55
7.
Novák Benedikt 27.08.2002 TJ Radlice
281
9
 
odhlášeno pořadatelem
05.02.2018 16:56:10
8.
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha
121
15
 
odhlášeno hráčem
05.02.2018 22:13:45
9.
Klápa Kryštof 15.04.2001 Sokol Praha Dejvice
545
4
 
IS: lhůta 8 dní
06.02.2018 11:48:08
10.
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 SK HAMR, z.s.
727
4
391
odhlášeno hráčem
06.02.2018 22:24:46
11.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
odhlášeno hráčem
07.02.2018 11:12:31
12.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
194
12
12
odhlášeno hráčem
07.02.2018 13:16:42
13.
Stolz Maxim 15.02.2002 LTC Svoboda Praha
872
3
 
odhlášeno hráčem
08.02.2018 20:20:52
14.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
 
odhlášeno hráčem
08.02.2018 22:44:20
15.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
odhlášeno hráčem
09.02.2018 07:20:05
16.
Hošna Tadeáš 28.05.2002 SK HAMR, z.s.
121
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2018 10:02:40