Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
10.-13.02. |
Pořadatel: |
Praha (P - 500) |
Kódové číslo: |
306800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
: |
V Stráni 11 |
: |
150 00 Praha 5 |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Poznámka pořadatele: !!! Telefonická prezentace v pátek do 18,00 na čísle 774 995 021 !!! Rozhodčí - Aneta Šimlová Zdravotník - Lenka Zvalová PŘEBOR JE, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O POSTUPOVOU SOUTĚŽ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY, VYPSÁN POUZE PRO HRÁČE S ČESKÝM STÁTNÍM OBČANSTVÍM |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
25 |
35 |
|
|
20.12.2017 23:49:58 |
2. |
Horák Vítek |
06.07.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
29 |
35 |
|
|
29.12.2017 23:02:36 |
3. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
34 |
30 |
|
|
13.11.2017 13:40:31 |
4. |
Koliev Alexandr |
26.07.2002 |
TK Sparta Praha |
46 |
25 |
|
|
10.11.2017 21:49:06 |
5. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
46 |
25 |
|
|
25.11.2017 12:29:21 |
6. |
Musil Mathias |
08.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
50 |
25 |
|
|
21.12.2017 14:37:08 |
7. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
58 |
25 |
|
|
16.01.2018 19:10:56 |
8. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
59 |
25 |
|
|
06.11.2017 20:34:48 |
9. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
67 |
25 |
|
|
18.12.2017 21:37:36 |
10. |
Vavák Erik |
19.11.2000 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
75 |
20 |
|
|
01.01.2018 23:19:20 |
11. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
76 |
20 |
|
|
13.01.2018 17:18:46 |
12. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
78 |
20 |
|
|
21.01.2018 10:03:37 |
13. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
83 |
20 |
|
|
06.02.2018 14:21:46 |
14. |
Závrský Hynek |
11.08.2000 |
Tenisový klub Ledeč nad Sázavou |
86 |
20 |
|
|
05.01.2018 21:57:24 |
15. |
Žák Kryštof |
23.08.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
91 |
20 |
|
|
27.01.2018 16:02:29 |
16. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
98 |
20 |
|
|
24.11.2017 13:53:44 |
17. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
112 |
15 |
|
|
14.11.2017 19:42:06 |
18. |
Matějka Daniel |
14.01.2002 |
SK Aritma Praha |
116 |
15 |
|
|
20.01.2018 22:30:48 |
19. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
119 |
15 |
|
|
01.11.2017 07:57:52 |
20. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
119 |
15 |
|
|
22.01.2018 11:51:21 |
21. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
123 |
15 |
|
|
23.01.2018 15:17:25 |
22. |
Lazarev Leon |
12.02.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
129 |
15 |
|
|
24.12.2017 11:41:35 |
23. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
141 |
15 |
11 |
|
16.12.2017 14:12:41 |
24. |
Siniakov Daniel |
15.01.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
162 |
12 |
2 |
|
15.11.2017 07:26:46 |
25. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
164 |
12 |
|
|
03.01.2018 16:42:10 |
26. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
169 |
12 |
|
|
28.01.2018 11:02:03 |
27. |
Vencl Matyáš |
23.12.2002 |
TJ Radlice z.s. |
172 |
12 |
|
|
11.01.2018 18:56:08 |
28. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
175 |
12 |
|
|
11.01.2018 19:18:53 |
29. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
179 |
12 |
|
|
09.01.2018 16:34:12 |
30. |
Phan Tomáš |
11.11.2001 |
TJ Radlice z.s. |
187 |
12 |
|
|
17.01.2018 19:59:30 |
31. |
Dinh Pavel |
01.10.2001 |
SK HAMR, z.s. |
190 |
12 |
|
náhradník dle CŽ |
28.12.2017 12:49:34 |
32. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
222 |
12 |
13 |
dle Cž nvk |
11.12.2017 17:41:31 |
33. |
Stanek Martin |
28.06.2000 |
TJ Radlice z.s. |
225 |
12 |
|
náhradník dle CŽ |
09.02.2018 10:08:58 |
34. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
227 |
12 |
14 |
dle Cž nvk |
16.12.2017 23:23:19 |
35. |
Kopecký Maxmilián Albert |
17.11.2002 |
TJ Břevnov |
232 |
12 |
|
náhradník dle CŽ |
27.12.2017 18:54:57 |
36. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
237 |
9 |
|
volná karta |
28.01.2018 22:14:20 |
37. |
Junek Štěpán |
29.11.2000 |
TJ Radlice z.s. |
263 |
9 |
|
volná karta PTS |
06.11.2017 12:11:02 |
38. |
Agovič Semi |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
266 |
9 |
50 |
dle Cž nvk |
16.01.2018 19:45:55 |
39. |
Průcha Patrik |
09.02.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
270 |
9 |
|
volná karta pořadatele |
03.12.2017 18:55:20 |
40. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
305 |
9 |
49 |
dle Cž nvk |
04.11.2017 09:38:11 |
41. |
Kotarac Oliver |
14.07.2002 |
TJ Břevnov |
312 |
9 |
|
volná karta pořadatele |
26.11.2017 21:52:09 |
42. |
Bušek Kryštof |
28.08.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
340 |
9 |
37 |
dle Cž nvk |
17.01.2018 18:25:48 |
43. |
Průcha Oliver |
06.05.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
349 |
6 |
|
volná karta pořadatele |
03.11.2017 11:08:58 |
44. |
Landfeld Vít |
20.09.2003 |
I.ČLTK Praha |
379 |
6 |
22 |
dle Cž nvk |
04.01.2018 15:44:20 |
45. |
Vůle Matyáš |
03.02.2003 |
SK HAMR, z.s. |
389 |
6 |
223 |
volná karta PTS |
14.01.2018 18:23:10 |
46. |
Krautman Patrick Joseph |
11.09.2001 |
LTC Modřany 2005 |
403 |
6 |
|
volná karta |
05.11.2017 17:59:53 |
47. |
Pučelík Jan |
25.03.2003 |
LTC Modřany 2005 |
435 |
6 |
211 |
volná karta PTS |
09.01.2018 09:47:23 |
48. |
Bega Petr |
13.02.2003 |
TJ LTC Poděbrady |
629 |
4 |
82 |
dle Cž nvk |
07.11.2017 17:27:51 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Vydlák Šimon |
13.09.2002 |
TK Sport Kolovraty |
355 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.12.2017 13:09:22 |
2. |
Jungmann Tomáš |
01.07.2003 |
LTC Modřany 2005 |
668 |
4 |
118 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2018 08:49:37 |
3. |
Chvapil Viktor |
11.08.2004 |
Lokomotiva Praha |
913 |
3 |
242 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2018 20:21:11 |
4. |
Koníř Jan |
18.12.2001 |
Sokol Čimice |
440 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2018 08:27:03 |
5. |
Fiedler Jiří |
14.06.2004 |
Tenisový klub SPORT,o.s. |
539 |
4 |
169 |
odhlášeno hráčem |
03.02.2018 08:35:28 |
6. |
Šubert Vítek |
23.10.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
458 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2018 14:10:55 |
7. |
Novák Benedikt |
27.08.2002 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
281 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
05.02.2018 16:56:10 |
8. |
Pavlišta Jonáš |
18.04.2001 |
TK Roja Příbram z.s. |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2018 22:13:45 |
9. |
Klápa Kryštof |
15.04.2001 |
Sokol Praha Dejvice |
545 |
4 |
|
IS: lhůta 8 dní |
06.02.2018 11:48:08 |
10. |
Augustýn Mikoláš |
01.02.2003 |
SK HAMR, z.s. |
727 |
4 |
391 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2018 22:24:46 |
11. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
137 |
15 |
548 |
odhlášeno hráčem |
07.02.2018 11:12:31 |
12. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
194 |
12 |
12 |
odhlášeno hráčem |
07.02.2018 13:16:42 |
13. |
Stolz Maxim |
15.02.2002 |
TJ Radlice z.s. |
872 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2018 20:20:52 |
14. |
Durovič Milan |
15.10.2001 |
I.ČLTK Praha |
114 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2018 22:44:20 |
15. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
175 |
12 |
15 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2018 07:20:05 |
16. |
Hošna Tadeáš |
28.05.2002 |
SK HAMR, z.s. |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2018 10:02:40 |
|