Český tenisový svaz

Vůle Matyáš

Datum narození:
03.02.2003
Platnost reg. do:
27.11.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
SK HAMR, o.s.
338 (12)
 
 
 
2015
SK HAMR, o.s.
273 (12)
 
 
 
2016
SK HAMR, o.s.
322 (1)
271 (9)
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
 
216 (12)
1125 (3)
 
2018
SK HAMR, z.s.
 
223 (1)
389 (6)
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
 
255 (9)
890 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.03.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.03.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07 - II. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Týnec nad Sázavou - Tsport Votice B
1
2.
07 - II. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Oáza Říčany - Tsport Votice B
1
3.
07 - II. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tsport Votice B - Tsport Votice A
1
4.
07 - II. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice - Tsport Votice B
1
5.
07 - II. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Tsport Votice B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07 - II. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Týnec nad Sázavou - Tsport Votice B
0
2.
07 - II. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Oáza Říčany - Tsport Votice B
5
3.
07 - II. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tsport Votice B - Tsport Votice A
1
4.
07 - II. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice - Tsport Votice B
2
5.
07 - II. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Tsport Votice B
3
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
15.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Hertl, Vůle - Svoboda, Novák 6:1, 6:3
2>1 Hertl, Vůle - Vencl, Holík 6:4, 6:7 (4), 1:0 (8)
získané body: 15 b.
05.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

16>8 Bega, Vůle - Prachař, Landfeld 6:2, 6:3
8>4 Bega, Vůle - Sýkora, Novák 6:2, 5:7, 1:0
4>2 Bega, Vůle - Křepinský, Tocháček 7:5, 6:3
2>1 Bega, Vůle - Hertl, Hovorka 4:6, 6:2, 1:0
získané body: 27 b.
26.01.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

4>2 Bega, Vůle - Drbohlav, Šulc 6:4, 2:6, 1:0 (6)
2>1 Bega, Vůle - Skokan, Zlatohlávek 1:6, 7:6 (5), 1:0 (5)
získané body: 15 b.
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

16>8 Bega, Vůle - Dušek, Holík scr.
8>4 Bega, Vůle - Dinh, Kljujev 6:7, 7:6, 1:0
4>2 Kladiva, Vejšický - Bega, Vůle 6:4, 6:3
získané body: 27 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

32>16 Bega, Vůle - Střelec, Zlatohlávek 7:6, 3:2, scr.
16>8 Apltauer, Baum - Bega, Vůle 6:4, 6:2
získané body: 10 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

32>16 Jupa, Nicod - Kotarac, Vůle 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

16>8 Vůle, Bega - Vencl, Kopecký 7:5, 6:4
8>4 Vůle, Bega - Šupka, Holzer scr.
4>2 Vůle, Bega - Kljujev, Valenta 6:4, 6:4
2>1 Vůle, Bega - Prachař, Dinh 1:6, 6:4, 1:0
získané body: 27 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
4
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
6
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 A
0
4.
21. 1.třída A
26.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
3
5.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. B
4
6.
21. 1.třída A
16.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Radlice B
4
7.
21. 1.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - SK HAMR, z.s. B
3
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
5
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
9
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 A
6
4.
21. 1.třída A
26.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
2
5.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. B
6
6.
21. 1.třída A
16.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Radlice B
4
7.
21. 1.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - SK HAMR, z.s. B
4
 Družstva celkem (4hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44
28.4.2019, 21. 1.třída A
SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
team Bega, Vůle - Toman, Krechler 6:2, 5:7, 1:0
získané body: 5 b.