Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020
Pořadatel:  SK OAZA Praha
Datum:  29.06-02.07.
Věk. kategorie:  dospělí
 
 
Kubík Kristián
 
Praus Lukáš
6:0, 7:5
 
Wünsch Vojtěch
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Krejčík David
 
 
3:1, scr.
 
Beneš Michal
 
Kalivoda Adam
6:2, 6:3
 
 
 
Hegenbart Max
7:5, 6:2
 
Dvořák Marek
3:6, 7:5, scr.
 
Barek Svatopluk
scr.
 
Nuc Petr
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Beneš Petr
 
Januška Adam
1:6, 7:5, 6:3
 
 
 
Schneider Václav
6:1, 6:0
 
Knutson Dominik
6:4, 7:6 (7)
 
Jahelka Vladimír
6:2, 6:2
 
Červinka Petr
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Pánik Matěj
 
Hudeček Petr
0:6, 7:6 (6), 7:6 (5)
 
 
 
Paleček Ondřej
6:2, 4:6, 6:4
 
Maštálka Petr
4:6, 6:3, 6:4
 
Křesina Adam
6:0, 6:3
 
Šubert Vítek
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Kubín Marian
 
Šmíd Filip
6:1, 6:0
 
 
 
Hrdina Aleš
6:3, 6:2
 
Kazda Martin
2:6, 7:5, 7:6 (6)
 
Stuchlík Oskar Oliver
4:1, scr.
 
Truhlář Josef
1:6, 6:1, 6:2
 
 
3:6, 7:6 (6), 6:2
 
Beneš Martin
 
Cyprich Lukáš
3:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Duda Adam
scr.
 
Čížek Gabriel
6:1, 6:2
 
Šlachta Cyril František
1:6, 6:4, 6:2
 
Burian Vojtěch
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Arendar Roman
 
Cyprich Radek
6:3, 6:1
 
 
 
Sedláček Libor
scr.
 
Machek Vladimír
6:2, 6:1
 
Jupa Jakub
6:4, 6:1
 
Hájek Tobiáš
6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:4
 
Süč Dominik
 
Stavrovskij Petr
6:1, 7:5
 
 
 
Svoboda Jakub
6:4, 7:5
 
 
 
Solař David
6:1, 4:6, 6:4
 
Prachař Jakub
6:4, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Beran Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Úterý 30.6.: NB 10,30 hod - muži dvouhra
Počet účastníků46
NasazeníBH
Kubík Kristián 7120
Beran Jakub 7220
Arendar Roman 8715
Januška Adam 9015
Šmíd Filip 10515
Cyprich Radek 11615
Beneš Petr 12315
Kubín Marian 12315
Kategorie : 8Součet BH: 130
Kódové číslo akce: 112015

Pánik Matěj - Cintl Matěj
 
 
 
Kalivoda Adam - Čížek Gabriel
4:6, 6:1, 1:0 (3)
 
Hrdina Aleš - Maštálka Petr
6:2, 6:2
 
Burian Vojtěch - Křesina Adam
scr.
 
 
 
Stavrovskij Petr - Červinka Petr
6:3, 7:5
 
 
 
Arendar Roman - Stuchlík Oskar Oliver
6:3, 6:4
 
 
 
Šubert Vítek - Nuc Petr
scr.
 
 
 
Praus Lukáš - Wünsch Vojtěch
4:6, 7:5, 1:0 (7)
 
 
 
Schneider Václav - Hájek Tobiáš
6:4, 6:4
 
 
 
Truhlář Josef - Prachař Jakub
6:4, 6:4
 
 
 
Solař David - Heřman Michael
6:1, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Šlachta Cyril František - Pechala František
7:6 (5), 7:5
 
 
 
Jupa Jakub - Beran Jakub
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
Hudeček Petr - Jahelka Vladimír
6:4, scr.
 
 
 
Dvořák Marek - Kubík Kristián
6:0, 6:0
 
 
 
Kazda Martin - Hegenbart Max
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Beneš Michal - Beneš Petr
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Cintl Matěj 5520
Kubík Kristián 7120
Beran Jakub 7220
Arendar Roman 8715
Beneš Petr 12315
Hudeček Petr 13012
Kalivoda Adam 13712
Pánik Matěj 14612
Kategorie : 8Součet BH: 126
Kódové číslo akce: 114015

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kljujev Leon12.02.2002SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Beneš Martin07.02.2004TK Neridé
Kubín Marian14.10.2002SK HAMR, z.s.
Beneš Petr23.08.1996SK OAZA Praha
Krejčík David14.12.1970LTC Rudná
Kubík Kristián09.04.2002SK OAZA Praha
Cintl Matěj29.11.1998TK Škoda Plzeň z.s.