Český tenisový svaz

Paleček Ondřej

Datum narození:
18.01.1999
Platnost reg. do:
27.10.2022
Klub:
TK Pernštýn 1897 Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2010
TK Pernštýn 1897 Pardubic
1050 (4)
 
 
 
2011
TK Pernštýn 1897 Pardubic
484 (9)
 
 
 
2012
TK Pernštýn 1897 Pardubic
227 (1)
883 (3)
 
 
2013
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
261 (9)
 
 
2014
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
190 (1)
 
 
2015
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
 
342 (6)
 
2016
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
 
202 (12)
 
2017
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
 
147 (12)
 
2018
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
 
115 (1)
615 (4)
2019
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
 
 
192 (12)
2020
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
 
 
209 (9)
2021
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
 
 
156 (9)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 4/-

20
2
16.11.2019, Comapss cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

0
3
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

0
4
07.12.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
5
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/-

15
6
04.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/-

0
7
18.01.2020, Pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

0
8
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/-

10
9
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/4

27
10
07.03.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 4/-

10
11
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

15
12
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
13
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/-

22
14
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/8

0
15
18.07.2020, Memoriál Luďka Kučery - 50. ročník

TJ Lázně Bělohrad (C - 300), K: 5/6

0
16
01.08.2020

LTC Pardubice (C - 400), K: 5/6

0
17
04.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

15
18
22.08.2020, TC Chrudim Letní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 4/5

20
19
29.08.2020, Turnaj

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 400), K: 4/4

20
20
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

22
21
19.09.2020

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

15
22
26.09.2020, ČSOB Leasing Ford MotoTradeVM Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

20
23
05.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
231/22

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 4/-

-
2
16.11.2019, Comapss cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
3
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

18
4
07.12.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
5
13.12.2019, PŘEBOR ČOS INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/-

-
6
04.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/-

-
7
18.01.2020, Pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
8
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/-

-
9
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/4

7
10
07.03.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 4/-

-
11
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

5
12
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
13
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/-

-
14
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/8

0
15
18.07.2020, Memoriál Luďka Kučery - 50. ročník

TJ Lázně Bělohrad (C - 300), K: 5/6

0
16
01.08.2020

LTC Pardubice (C - 400), K: 5/6

0
17
04.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
18
22.08.2020, TC Chrudim Letní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 4/5

0
19
29.08.2020, Turnaj

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 400), K: 4/4

10
20
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

0
21
19.09.2020

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

15
22
26.09.2020, ČSOB Leasing Ford MotoTradeVM Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

15
23
05.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
77/14
29.08.2020, Turnaj

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 400), K: 4/4

4>2 Holub, Paleček - Brož, Tlačbaba 4:6, 6:3, 1:0 (6)
2>1 Berka, Hrubý - Holub, Paleček 6:4, 2:0, scr.
získané body: 10 b.
19.09.2020

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

8>4 Paleček, Chmelík - Farbiak, Fink 6:0, 6:1
4>2 Paleček, Chmelík - Jahelka, Řehák 7:6 (3), 6:4
2>1 Paleček, Chmelík - Janeček, Hoffmann 6:1, 6:1
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
6.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (1) - TO SK Žamberk A (8)
0
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (1) - TC Chrudim A (2)
4
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (1) - TC Nové Město n. Metují A (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
6.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (1) - TO SK Žamberk A (8)
8
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (1) - TC Chrudim A (2)
0
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (1) - TC Nové Město n. Metují A (4)
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12