Český tenisový svaz

Radová Sofie

Datum narození:
21.01.2010
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
SK HAMR, z.s.
118 (15)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace ročníku 2010 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 300), K: 2/-

10
2
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

15
3
21.12.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 5/6

15
4
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

10
5
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

14
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

40
7
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

20
8
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
9
31.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/4

15
10
07.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

15
11
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
12
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
13
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

24
14
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
15
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

0
16
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
17
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

7
18
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
19
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

20
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
21
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

25
22
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
23
14.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

0
24
22.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
25
24.08.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

10
26
29.08.2020, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 300), K: 4/-

30
27
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

30
28
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

30
29
19.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
30
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
382/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace ročníku 2010 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 300), K: 2/-

-
2
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

10
3
21.12.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 5/6

14
4
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

-
5
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

10
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
7
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

15
8
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

10
9
31.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/4

0
10
07.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

0
11
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

15
12
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

7
13
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
14
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
15
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

14
16
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
17
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

10
18
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

10
19
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

7
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
21
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

-
22
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
23
14.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
24
22.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
25
24.08.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

10
26
29.08.2020, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 300), K: 4/-

-
27
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

15
28
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

-
29
19.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
30
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

8
 Jednotlivci celkem
175/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.6.2020, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.6.2020, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4