Český tenisový svaz

Kubelka David

Datum narození:
28.07.2003
Platnost reg. do:
12.11.2018
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Slavoj Český Brod
289 (12)
 
 
 
2015
Slavoj Český Brod
179 (20)
787 (3)
 
 
2016
Slavoj Český Brod
86 (1)
406 (6)
 
 
2017
Slavoj Český Brod
 
134 (15)
661 (4)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
85 (1)
317 (9)
 
2019
Slavoj Český Brod
 
 
162 (12)
819 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11- III.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Týnec n.L. - Sokol Říčany B
1
2.
11- III.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Benešov B - Sokol Týnec n.L.
1
3.
11- III.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Týnec n.L. - TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
1
4.
11- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový oddíl Junior - Sokol Týnec n.L.
1
5.
11- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Hrušov - Sokol Týnec n.L.
1
6.
11- III.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sokol Týnec n.L. - TJ Meteor Stříbrná Skalice
1
7.
11- III.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sparta Kutná Hora - Sokol Týnec n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11- III.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Týnec n.L. - Sokol Říčany B
0
2.
11- III.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Benešov B - Sokol Týnec n.L.
0
3.
11- III.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Týnec n.L. - TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
1
4.
11- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový oddíl Junior - Sokol Týnec n.L.
1
5.
11- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Hrušov - Sokol Týnec n.L.
1
6.
11- III.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sokol Týnec n.L. - TJ Meteor Stříbrná Skalice
1
7.
11- III.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sparta Kutná Hora - Sokol Týnec n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
09.12.2017

TK Radošovice (C - 500), K: 5/5

8>4 Barták, Kobera - Kubelka, Babka 6:7 (), 5:3, scr.
získané body: 0 b.
10.03.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

4>2 Hrdina, Palán - Kubelka, Bega 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

64>32 Kubelka David- Bureš Michal6:1, 6:1
32>16 Kubelka David- Hegenbart Max5:7, 6:4, 6:3
16>8 Kubelka David- Modrák Martin6:3, 6:7, 7:5
8>4 Hauge Lukáš- Kubelka David6:3, 6:3
získané body: 30 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

32>16 Jirucha, Šoltys - Kelnar, Kubelka 6:4, 6:0
získané body: 0 b.
15.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

4>2 Barták, Kubelka - Holec, Bušek 6:0, 6:0
2>1 Koudelka, Střelec - Barták, Kubelka 6:0, 6:4
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
1
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Český Brod - TK Radošovice
4
1.
23 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
3
2.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
0
3.
23 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk o.s.
3
4.
23 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Český Brod B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou B
4
5.
23 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
6
6.
23 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod B
15
 Družstva celkem (2hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
1
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Český Brod - TK Radošovice
4
1.
23 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
2
2.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
5
3.
23 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk o.s.
9
4.
23 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Český Brod B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou B
4
5.
23 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
3
6.
23 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51