Český tenisový svaz

Greiff Jiří

Datum narození:
01.06.1987
Platnost reg. do:
16.01.2019
Klub:
Slavoj Čerčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1998
TK Stochov
834 (3)
 
 
 
1999
TK Stochov
1000 (3)
 
 
 
2000
TK Stochov
278 (1)
504 (6)
 
 
2001
TK Stochov
 
240 (12)
804 (3)
 
2002
Tenis Centrum Cafex
 
141 (1)
435 (6)
 
2003
Tenis Centrum Cafex
 
 
195 (12)
674 (3)
2004
TK Stochov
 
 
183 (12)
524 (4)
2005
TK Stochov
 
 
142 (15)
268 (9)
2006
TSM Sokol Vysočany
 
 
304 (1)
341 (6)
2007
TK Stochov
 
 
 
266 (12)
2008
TK Stochov
 
 
 
228 (15)
2009
TK Stochov
 
 
 
302 (12)
2010
TK Stochov
 
 
 
464 (9)
2011
TK Stochov
 
 
 
1045 (6)
2012
TK Stochov
 
 
 
1121 (6)
2013
TK Stochov
 
 
 
1286 (3)
28.07.2018

TK Lány (C - 300), K: 4/4

32>16 Greiff Jiří- Růžička Tomáš6:1, 6:3
16>8 Greiff Jiří- Pokorný Dominik6:0, 6:2
8>4 Greiff Jiří- Jupa Jakub6:2, 6:4
4>2 Greiff Jiří- Pavlišta Jonáš6:1, 1:6, 1:0 (8)
2>1 Svoboda Jakub- Greiff Jiří1:6, 4:4, scr.
získané body: 20 b.
28.07.2018

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Svoboda, Greiff - Jurgovski, Lhotský 6:1, 6:2
4>2 Svoboda, Greiff - Dlouhý, Pokorný 6:2, 6:0
2>1 Svoboda, Greiff - Hrouda, Machač 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
12.05.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: -/4

8>4 Svoboda, Greiff - Bárta, Kyndl 6:0, 6:1
4>2 Svoboda, Greiff - Kopecký, Šubert 6:3, 6:3
2>1 Svoboda, Greiff - Štětka, Pokorný 6:2, 6:0
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07- II.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Čerčany A - TK Oáza Říčany B
1
2.
07- II.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Čerčany A - Tsport Votice B
1
3.
07- II.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Čerčany A - TK Týnec nad Sázavou
1
4.
07- II.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Čerčany A
1
5.
07- II.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany B - Slavoj Čerčany A
1
6.
07- II.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sokol Říčany - Slavoj Čerčany A
3
7.
07- II.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Čerčany A - TK Benešov
9
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07- II.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Čerčany A - TK Oáza Říčany B
1
2.
07- II.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Čerčany A - Tsport Votice B
3
3.
07- II.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Čerčany A - TK Týnec nad Sázavou
1
4.
07- II.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Čerčany A
2
5.
07- II.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany B - Slavoj Čerčany A
2
6.
07- II.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sokol Říčany - Slavoj Čerčany A
5
7.
07- II.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Čerčany A - TK Benešov
2
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26