Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
23.-26.05.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Za císař.mlýnem 2/1115 Pha7
Kódové číslo:
816800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 33
171 01 Praha 7
Tel. (1):
724 074 000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence do hlavní soutěže telefonicky v pátek 22.5.2020 mezi 15:00-17:00. Vrchní rozhodčí Ing. Leona Lásková - tel.: 724 074 000, ředitel turnaje Radka Bobková - tel.: 776 731 202. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 17:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Hraje se pouze dvouhra. Vklad do přeboru je snížen na 300,-Kč. Na základě výsledků postupuje na MČR 1 hráčka. Dále bude na MČR za Prahu nominována ČTS jedna hráčka na základě umístění na CŽ. Vzhledem k omezenému počtu nominovaných (počet účastníků MČR byl v důsledku epidemiologické situace snížen ze 48 na 32), nebudou do přeboru přijaty hráčky, které mají přímý postup na MČR zajištěn umístěním na CŽ (1.-10.). Startovní listina z přihlášených-36 míst dle CŽ 2019, 6 míst pro ročník 2010 (výběr dle pořadí z neoficiálního žebříčku po zimě 2020), 5x volná karta PTS, 1x vk pořadatele. Právo startu mají pouze hráčky s českým státním občanstvím registrované v pražských klubech. STK-PTS - Pohyb mimo dvorec prosíme v rouškách.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
34
35
 
 
09.05.2020 21:08:11
2.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
36
35
 
 
08.05.2020 12:02:38
3.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
37
35
 
 
10.04.2020 08:51:15
4.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
 
 
09.05.2020 11:53:42
5.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
51
30
 
 
02.05.2020 13:27:10
6.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
60
25
 
 
08.05.2020 11:05:04
7.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
63
25
 
 
09.05.2020 12:47:14
8.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
67
25
 
 
08.05.2020 14:16:56
9.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
 
 
08.05.2020 11:05:14
10.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
 
09.05.2020 11:37:32
11.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
92
20
 
 
14.04.2020 19:23:38
12.
Chlubnová Lucie 22.08.2008 TENIS Klánovice
101
20
 
volná karta
14.05.2020 14:01:46
13.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
 
 
07.05.2020 21:45:35
14.
Švíglerová Pavla 29.07.2008 LTC Modřany 2005
109
20
 
 
08.05.2020 12:08:04
15.
Sertičová Tereza 17.03.2008 TJ Spoje Praha
115
20
 
 
12.05.2020 18:36:54
16.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s.
118
20
 
 
11.05.2020 19:24:02
17.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
120
15
 
 
08.05.2020 18:34:06
18.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
141
15
 
volná karta
15.05.2020 10:21:24
19.
Kotaracova Silvie 04.11.2008 TK Sparta Praha
146
15
 
 
12.05.2020 20:00:53
20.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
151
15
 
 
01.04.2020 13:48:58
21.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
151
15
 
 
07.05.2020 09:42:14
22.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
158
15
 
volná karta
13.05.2020 15:14:17
23.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
 
 
10.05.2020 13:06:20
24.
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka
166
15
 
 
10.05.2020 17:23:39
25.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
174
12
 
 
06.04.2020 19:50:54
26.
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s.
179
12
 
 
09.05.2020 20:00:48
27.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
 
30.04.2020 19:23:43
28.
Halamová Kateřina 02.06.2008 TJ Spoje Praha
197
12
 
volná karta
16.05.2020 12:24:39
29.
Dirlbeck Isabelle 11.05.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
204
12
 
 
12.05.2020 16:51:16
30.
Exnerová Ella 17.09.2008 TENIS Klánovice
207
12
 
 
08.05.2020 19:34:46
31.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
 
15.04.2020 11:45:44
32.
Jusková Ema 13.06.2009 SK HAMR, z.s.
271
9
 
 
11.05.2020 15:41:40
33.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
 
10.05.2020 13:59:52
34.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
 
01.04.2020 00:47:47
35.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
 
03.04.2020 07:35:12
36.
Horáková Renata 09.01.2009 TK Horní Měcholupy
360
9
 
 
12.05.2020 09:50:48
37.
Skurzoková Patricie 08.07.2008 Sportcentrum Uhříněves
364
9
 
 
01.04.2020 20:17:31
38.
Frühaufová Nela 27.08.2009 LTC Modřany 2005
389
6
 
 
04.04.2020 21:11:52
39.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
 
01.04.2020 00:24:01
40.
Čechová Natali 24.05.2008 SK HAMR, z.s.
439
6
 
 
06.05.2020 16:20:05
41.
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice
453
6
 
 
13.05.2020 13:36:29
42.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
nominace PTS-2010
02.04.2020 22:43:41
43.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
 
nominace PTS-2010
15.04.2020 08:43:30
44.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
 
nominace PTS-2010
01.05.2020 23:08:39
45.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
nominace PTS-2010
07.05.2020 20:09:12
46.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
volná karta pořadatele
08.05.2020 19:44:31
47.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
nominace PTS-2010
11.05.2020 15:24:55
48.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
 
nominace PTS-2010
13.05.2020 13:43:56

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
519
6
 
 
07.04.2020 22:50:35
2.
Zemanová Kateřina 05.03.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1075
3
 
 
08.05.2020 18:45:15
3.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
 
09.04.2020 09:47:40
4.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
 
16.04.2020 16:35:13
5.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
 
06.05.2020 17:58:00
6.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
1227
1
 
 
10.05.2020 17:46:50
7.
Vondráčková Michaela 06.06.2010 SK Meteor Praha
1227
1
 
 
11.05.2020 14:53:22
8.
Špačková Julie 01.03.2008 TC VŠ Praha
340
9
 
 
14.05.2020 12:37:11

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
24
45
 
odhlášeno pořadatelem-má zajištěnu přímou účast na MČR (CŽ 10)
09.05.2020 12:10:38
2.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
2
60
 
odhlášeno hráčem
10.05.2020 22:49:57
3.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
31
35
 
odhlášeno hráčem
12.05.2020 17:25:39