Český tenisový svaz

Jusková Ema

Datum narození:
13.06.2009
Platnost reg. do:
22.10.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
3
15.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
5
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

0
6
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

7
7
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
8
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
9
16.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

10
10
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
11
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
12
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

4
13
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

10
14
12.07.2019, Tenis Čechie Open 2019

TK Čechie Karlín z.s. (C - 200), K: 4/4

30
15
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
16
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

0
17
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
12.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
19
17.08.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/-

0
20
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
23
14.09.2019, Sokol Čimice

Sokol Čimice (C - 200), K: 4/4

0
24
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
121/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
5
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

-
6
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
7
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
8
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
9
16.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

0
10
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
11
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
12
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
13
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
14
12.07.2019, Tenis Čechie Open 2019

TK Čechie Karlín z.s. (C - 200), K: 4/4

0
15
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
16
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

0
17
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
12.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
19
17.08.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/-

-
20
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
21
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

5
22
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
23
14.09.2019, Sokol Čimice

Sokol Čimice (C - 200), K: 4/4

15
24
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
58/17
16.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

16>8 Jusková Ema- Dvořáková Eliška6:4, 6:1
8>4 Exnerová Ella- Jusková Ema6:3, 6:7 (4), 1:0 (3)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A
26.5.2019, SK Satalice A - SK HAMR, z.s. D
1
2.
43. 2.třída A
9.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Start Praha-Topolka
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A
26.5.2019, SK Satalice A - SK HAMR, z.s. D
1
2.
43. 2.třída A
9.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Start Praha-Topolka
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5