Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  23.-26.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Ladman Filip
 
 
 
Voldřich Oliver
6:3, 6:4
 
Růžek Matyáš
6:2, 6:2
 
Jourdren Philippe
6:0, 6:2
 
Techlovský Tomáš
6:3, 6:4
 
 
6:4, 7:5
 
Haberkorn Luc
 
Roubal Matěj
5:7, 6:4, 6:4
 
 
 
Ambrož Bruno
4:0, scr.
 
Kumpera Jan Emanuel
7:5, 6:1
 
Kocanda Petr
6:3, 6:3
 
Mohamed Rahman
6:3, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Vaněk Daniel
 
Fojtů Lukas
6:1, 6:1
 
 
 
Štěpánek Adam
6:0, 6:0
 
Mráz Jakub
6:2, 6:0
 
Štěpánek Kryštof
6:1, 6:0
 
Soukup Daniel
7:6, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Andr Marek
 
Svoboda Patrik
7:6, 6:1
 
 
 
Přáda Jaroslav
6:4, 6:3
 
Chmelař Marek
6:0, 6:0
 
Witoš Ondřej
6:0, 6:2
 
Hromek Patrik
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Köhler Matěj
 
Rat Daniel
6:3, 7:5
 
 
 
Severýn Václav
6:4, 6:1
 
Germala Darius
6:2, 6:7, 1:0, scr.
 
ĎARMEK JOSEF
6:1, 6:1
 
Šmejcký Marek
6:0, 6:3
 
 
7:6, 6:7, 6:0
 
Eversfield Tomáš
 
Trupl Marek
6:3, 6:1
 
 
 
Šimek Kristián
6:3, 6:0
 
Sirotek Oskar
6:2, 4:6, 6:3
 
Vokroj Marek
6:1, 6:0
 
Hrnčíř Jakub
6:4, 3:6, 7:6
 
 
6:0, 6:3
 
Duda Adam
 
Šidlík Jan
6:1, 6:0
 
 
 
Kabrhel Šimon
6:1, 6:2
 
Vedral Tomáš
6:4, 6:2
 
Jandourek Filip
7:5, 2:6, 6:4
 
Dejmek Adam Jan
6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Fidler Tomáš
 
Pugner Adam
6:1, 6:1
 
 
 
Novotný Bořek Jan
6:1, 6:3
 
Freiberg Radim
4:6, 6:4, 6:1
 
Brettl Tobiáš
6:0, 6:1
 
Krištůfek Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Kusý Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Krejčí Kryštof (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:

Děkujeme všem hráčům za účast.


Partnerem Pražského tenisového svazu při zajištění on-line stavů byla společnost VistaSport

Počet účastníků48
NasazeníBH
Ladman Filip 3745
Kusý Jakub 4135
Fojtů Lukas 5435
Duda Adam 5535
Vaněk Daniel 6730
Rat Daniel 7530
Šidlík Jan 8230
Köhler Matěj 8430
Kategorie : 11Součet BH: 270
Kódové číslo akce: 712800

Ladman Filip - Fojtů Lukas
 
 
 
Ambrož Bruno - Kejla Jakub
7:6, 6:2
 
Andr Marek - Šimek Kristián
6:4, 6:3
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:3, 7:6
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Pugner Adam - Trupl Marek
 
Šidlík Jan - Vaněk Daniel
6:1, 7:6
 
 
 
Kabrhel Šimon - Hrnčíř Jakub
6:4, 6:1
 
Vedral Tomáš - Růžek Matyáš
6:2, 6:1
 
Voldřich Oliver - Novotný Bořek Jan
6:2, 6:1
 
Techlovský Tomáš - Eversfield Tomáš
6:2, 7:6
 
 
7:5, 7:6 (10)
 
Sirotek Oskar - Germala Darius
 
Jandourek Filip - Roubal Matěj
4:6, 7:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Šmejcký Marek - Jourdren Philippe
 
Severýn Václav - Brettl Tobiáš
6:3, 6:4
 
Freiberg Radim - Krištůfek Tomáš
6:4, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Köhler Matěj - Fidler Tomáš
 
Haberkorn Luc - Svoboda Patrik
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Soukup Daniel - Mráz Jakub
 
Kocanda Petr - Chmelař Marek
5:7, 6:0, 1:0
 
Witoš Ondřej - Mohamed Rahman
7:5, 1:6, 1:0 (7)
 
 
6:1, 6:0
 
Kusý Jakub - Rat Daniel
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Ladman Filip 3745
Kusý Jakub 4135
Fojtů Lukas 5435
Vaněk Daniel 6730
Rat Daniel 7530
Šidlík Jan 8230
Köhler Matěj 8430
Fidler Tomáš 9725
Kategorie : 11Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 714800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kejla Jakub14.04.2008Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.