Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  06.-09.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
ŠAFRATA JAN
 
 
 
Rat Daniel
6:1, 6:2
 
Sanders Oliver
6:0, 6:0
 
Šmejcký Jakub
6:3, 6:0
 
Augustýn Tadeáš
7:6 (0), 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Kločurek Daniel
 
Žoldák Patrik
6:2, 1:6, 6:3
 
 
 
Andr Marek
6:0, 6:2
 
Fojtů Lukas
6:2, 6:2
 
Trupl Marek
6:0, 6:4
 
Jumar Jakub
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Soukup Adam
 
Čepl Filip
6:4, 6:2
 
 
 
ŠAFRATA DAVID
6:0, 6:0
 
Komínek Kryštof
6:4, 5:7, 6:0
 
Sina Jakub
6:3, 6:0
 
Vaněk Daniel
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Sysel Lukáš
 
Stauch Daniel
6:4, 6:4
 
 
 
Duda Adam
6:0, 6:0
 
Černý Dominik
6:1, 6:0
 
Duričič Filip
6:2, 6:1
 
Vávra Kajetán
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Bien Daniel
 
Břicháček Bedřich
6:3, 6:4
 
 
 
Brabec Václav
6:2, 6:0
 
Brettl Filip
7:6 (3), 6:4
 
Hromek Adrian
6:1, 6:3
 
Kubec Filip
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Kozlovský Matyáš
 
Klofáč Tobiáš
6:4, 4:6, 6:1
 
 
 
Reitinger David
6:1, 6:1
 
Hanke Max
6:3, 3:0, scr.
 
Perníček Lukáš
7:5, 6:2
 
Bošek Jan
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Jurák Jaroslav
 
Pokorný Jiří
6:2, 6:1
 
 
 
Voleský Daniel
6:0, 6:0
 
Klíma Max
6:4, 6:3
 
Tuša Robert
6:1, 6:4
 
Burda Oliver Petr
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Macnar Alex
 
Petrofský David
6:1, 6:1
 
 
 
Jandourek Filip
6:7 (7), 7:5, 6:0
 
Kotrc Aleš
6:1, 6:1
 
Krejčí Matyáš
6:1, 6:0
 
Šidlík Jan
7:5, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Švojgr Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil, Ch. Tajtl, Martin Holec
Poznámka pořadatele: Program na úterý 9. 1. 18 9,30 finále Šafrata vs. Švojgr, po odpočinku finále čtyřhry Šafrata, Švojgr vs. Soukup, Stauch
Počet účastníků48
NasazeníBH
ŠAFRATA JAN 3845
Švojgr Kryštof 4245
Čepl Filip 4835
Jurák Jaroslav 5335
Břicháček Bedřich 6230
Soukup Adam 6430
Pokorný Jiří 6530
Bien Daniel 6930
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 702800

ŠAFRATA JAN - Švojgr Kryštof
 
 
 
Augustýn Tadeáš - Brabec Václav
6:2, 6:1
 
Perníček Lukáš - Vávra Kajetán
6:3, 6:4
 
Císař  Otakar - Macnar Alex
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kločurek Daniel - Sysel Lukáš
 
Břicháček Bedřich - Pokorný Jiří
6:0, 6:3
 
 
 
Kubec Filip - Reitinger David
6:1, 6:0
 
Jandourek Filip - Vaněk Daniel
6:1, 6:0
 
Krejčí Matyáš - Šmejcký Jakub
6:4, 6:2
 
Hromek Adrian - Jumar Jakub
6:0, 6:0
 
 
7:5, 6:3
 
Kozlovský Matyáš - Sanders Oliver
 
Petrofský David - ŠAFRATA DAVID
7:6 (6), 6:3
 
 
 
Brettl Filip - Voleský Daniel
6:2, 6:1
 
Duda Adam - Tuša Robert
6:0, 6:2
 
Burda Oliver Petr - Klofáč Tobiáš
6:2, 6:2
 
Andr Marek - Klíma Max
6:0, 6:0
 
 
6:1, 7:6 (4)
 
Soukup Adam - Stauch Daniel
 
Jurák Jaroslav - Žoldák Patrik
6:7 (5), 6:2, 1:0 (9)
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Fojtů Lukas - Sina Jakub
 
Rat Daniel - Šidlík Jan
6:4, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
Komínek Kryštof - Kotrc Aleš
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:3
 
Bien Daniel - Čepl Filip
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil, Ch. Tajtl, Martin Holec
Počet dvojic22
NasazeníBH
ŠAFRATA JAN 3845
Švojgr Kryštof 4245
Čepl Filip 4835
Jurák Jaroslav 5335
Břicháček Bedřich 6230
Soukup Adam 6430
Pokorný Jiří 6530
Bien Daniel 6930
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 704800

Tisková PDF verze hracího plánu