Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
13.-17.12.
Pořadatel:
SK TALENT 13 - spolek (A - 800)
Místo konání:
Cafex Rakovník
Kódové číslo:
606020
Dvorců + povrch:
2 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608 444 161
Tel. (2):
313 516 183
Tel. (3):
313 516 184
E-mail:
cafex@cafex.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace v pátek 13.12.do 10h.osobně. Prezentace do hlavní soutěže v pátek od 16-18h.telefonicky na čísle vrchní rozhodčí. 608444161
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
18
35
 
 
04.11.2019 08:13:17
2.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
 
 
03.11.2019 19:59:32
3.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
 
24.11.2019 11:07:39
4.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
16.11.2019 20:00:54
5.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
28.11.2019 14:28:27
6.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
 
01.11.2019 16:09:11
7.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
03.11.2019 08:15:38
8.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
45
25
 
 
19.11.2019 21:48:22
9.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
 
10.11.2019 19:31:59
10.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
 
16.11.2019 23:09:06
11.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
04.11.2019 19:43:49
12.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
24.11.2019 23:19:24
13.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
01.11.2019 21:48:25
14.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
 
25.11.2019 15:50:59
15.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
21.11.2019 08:46:31
16.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
 
02.12.2019 20:58:25
17.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
69
20
 
 
19.11.2019 08:11:06
18.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
 
19.11.2019 23:10:07
19.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
volná karta ČTS
25.11.2019 04:30:09
20.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
volná karta
10.12.2019 08:32:07
21.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
06.11.2019 21:07:18
22.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
24.11.2019 14:48:47
23.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
 
03.11.2019 12:18:14
24.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
06.11.2019 13:16:21
25.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
04.11.2019 09:19:19
26.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
01.12.2019 12:26:27
27.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
volná karta
14.11.2019 15:00:39
28.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
volná karta ČTS
04.11.2019 13:03:37
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
14.11.2019 08:53:09
2.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
 
03.11.2019 15:47:22
3.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
12.11.2019 21:22:06
4.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
03.11.2019 23:03:58
5.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
volná karta ČTS
18.11.2019 11:23:57
6.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
 
07.11.2019 12:40:47
7.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
05.11.2019 09:44:43
8.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
18.11.2019 14:55:22
9.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
volná karta ČTS
04.11.2019 12:33:34
10.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
 
29.11.2019 10:00:58
11.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
volná karta
08.11.2019 04:00:50
12.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
03.11.2019 07:14:47
13.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
 
17.11.2019 12:26:21
14.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
 
18.11.2019 07:47:39
15.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
volná karta pořadatele
01.11.2019 12:08:32
16.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.11.2019 22:13:00

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
 
 
07.11.2019 08:57:54
2.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
249
9
129
 
03.11.2019 02:53:33
3.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
 
17.11.2019 13:08:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 18:17:49
2.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 08:04:21
3.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 12:42:26
4.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
28.11.2019 13:20:10
5.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
odhlášeno hráčem
29.11.2019 16:42:55
6.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
odhlášeno hráčem
29.11.2019 22:01:27
7.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
odhlášeno hráčem
01.12.2019 17:02:14
8.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 08:40:17
9.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
odhlášeno hráčem
03.12.2019 10:58:50
10.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
odhlášeno hráčem
03.12.2019 12:11:32
11.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
odhlášeno hráčem
04.12.2019 08:49:30
12.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
odhlášeno hráčem
04.12.2019 22:02:57
13.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
odhlášeno hráčem
05.12.2019 17:06:40
14.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
odhlášeno hráčem
05.12.2019 18:19:44
15.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 19:49:45
16.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
odhlášeno hráčem
06.12.2019 09:01:34
17.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
odhlášeno hráčem
06.12.2019 19:28:33
18.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
odhlášeno hráčem
06.12.2019 20:17:12
19.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 20:44:43
20.
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
163
12
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 20:53:24
21.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
06.12.2019 21:00:51
22.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
odhlášeno hráčem
07.12.2019 07:31:05
23.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
92
15
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 21:14:11
24.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 14:38:29
25.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
IS: lhůta 8 dní
09.12.2019 16:23:32
26.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 06:43:41
27.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 17:21:55
28.
Adamcová Jessica 21.08.2006 LTC Humpolec
105
15
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 08:10:02
29.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
168
12
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 09:31:51
30.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
odhlášeno hráčem
12.12.2019 12:25:43
31.
Růtová Dominika 24.01.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
129
12
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 13:24:38
32.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
538
4
7
odhlášeno hráčem
12.12.2019 13:44:48
33.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
odhlášeno hráčem
12.12.2019 16:46:40