Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Start Cup
Pořadatel:  TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Datum:  18.-22.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Klimas Jan
 
 
 
Onderka Sebastian
6:1, 6:4
 
Wygona Jan Karol
6:1, 6:0
 
Pečonka Jaromír
6:2, 6:2
 
Gvuzd Tomáš
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Škvara Eduard
 
Kilian Darek
7:5, 6:3
 
 
 
Václavík Miroslav
6:3, 6:0
 
Žiška Štěpán
6:0, 6:1
 
Jendřejek Daniel
6:7 (4), 6:1, 1:0 (9)
 
Hrubý Václav
7:5, 7:6 (4)
 
 
6:4, 6:4
 
Řehák Adam
 
Kuřitka Lukáš
7:6 (6), 7:5
 
 
 
Gawlik Julian Jan
6:0, 6:1
 
Martínek Lukáš
scr.
 
Franc Jakub
6:1, 6:3
 
Šima Patrik
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Lys Ondřej
 
Bartoš Adrian
3:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
Horák Vladimír
1:6, 6:0, 1:0 (7)
 
Klimša Ondřej
6:3, 6:4
 
Dohnal Matyáš
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
Slováček Adam
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Hanačík Antonín
 
Pešat Oliver
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
Kovář Adam
1:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Spáčil Jan
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Havrlant Marek
0:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Vymazal Kryštof
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Fiala Jiří
 
Hanák Ondřej
6:4, 7:6 (4)
 
 
 
Prokop Michael
6:1, 6:3
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:3, 6:1
 
Robenek Václav
6:3, 6:7 (3), 1:0 (6)
 
Martinovič Filip
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Kalousek Kryštof
 
Prokeš Bedřich
7:6 (3), 1:6, 1:0 (2)
 
 
 
Kalousek Šimon
6:1, 6:3
 
Mróz Lukáš
6:2, 5:7, 1:0 (4)
 
Frodl Jan
6:3, 7:5
 
Pelc Adam
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Vaněk Tomáš
 
Sýkora Jan
6:3, 6:4
 
 
 
Migdal Alexandr
6:1, 6:2
 
Střílka Maxim
6:1, 6:0
 
Rybárik Lukáš
6:1, 6:3
 
Střílka Sven
6:0, 6:1
 
 
7:5, 6:2
 
Knesl David
 
Rozhodčí turnaje: Slováčková Hana (platná licence B do 31.12.2021)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Klimas Jan 5130
Knesl David 6025
Kalousek Kryštof 7925
Kuřitka Lukáš 10320
Prokeš Bedřich 11815
Bartoš Adrian 12215
Řehák Adam 14015
Hanačík Antonín 14615
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 512229

Knesl David - Kalousek Kryštof
 
 
 
Mróz Lukáš - Prokop Michael
6:2, 6:0
 
Sýkora Jan - Žiška Štěpán
6:3, 6:2
 
Martinovič Filip - Kalousek Šimon
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Wygona Jan Karol - Pešat Oliver
 
Řehák Adam - Prokeš Bedřich
6:4, 1:6, 1:0 (4)
 
 
 
Hrubý Václav - Spáčil Jan
6:2, 6:4
 
Václavík Miroslav - Gvuzd Tomáš
6:0, 6:0
 
Franc Jakub - Pečonka Jaromír
3:6, 6:2, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Vaněk Tomáš - Vymazal Kryštof
 
Hanák Ondřej - Kovář Adam
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Horák Vladimír - Robenek Václav
 
Gawlik Julian Jan - Dohnal Matyáš
6:7 (3), 6:2, 1:0 (7)
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Lys Ondřej
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Bartoš Adrian - Fiala Jiří
 
Pelc Adam - Němeček Marek
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Klimša Ondřej - Střílka Sven
 
Šima Patrik - Onderka Sebastian
6:1, 6:3
 
Jendřejek Daniel - Migdal Alexandr
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Kuřitka Lukáš - Hanačík Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Slováčková Hana (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Knesl David 6025
Kalousek Kryštof 7925
Kuřitka Lukáš 10320
Prokeš Bedřich 11815
Bartoš Adrian 12215
Řehák Adam 14015
Hanačík Antonín 14615
Vaněk Tomáš 15615
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 514229

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubiena Petr02.02.2007SK Vitality Slezsko o.s.
Kuch Kristián16.08.2008Beskydský tenisový klub
Zagól Jakub15.10.2008TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dohnal Matyáš29.06.2008TK Dolní Benešov
Klimša Ondřej15.07.2008TK SC OSTRAVA
Lys Ondřej17.07.2006TJ TO Sokol Stará Bělá
Martínek Lukáš12.04.2006TJ TO Sokol Stará Bělá
Škvara Eduard25.09.2007Tenisklub7