Český tenisový svaz
Název:
Start Cup
Datum:
18.-22.09.
Pořadatel:
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 400)
Kódové číslo:
516229
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Slováčková Hana
Pustkovecká 18/13
708 00 Ostrava-Pustkovec
Tel. (1):
774065526
E-mail:
haver@seznam.cz
Internet:
www.start-ostrava.cz

Poznámka pořadatele:

PROGRAM PONDĚLÍ 21.9.2020

9,00
semifinále dvouhra
next finále

Rozehrávka možná od 8,00 hodin.



Adresa kurtů: Ostrava,Pustkovecká 18/13, 708 00



PRAVIDLA DVOUHRA: třetí set se hraje SUPER TIE-BREAK,uplatňuje se pravidlo NO-LET!!!
PRAVIDLA ČTYŘHRA:třetí set se hraje SUPER TIE-BREAK, s užitím pravidla NO-AD, uplatňuje se pravidlo NO-LET!!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
15.07.2020 20:22:05
2.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
16.07.2020 19:34:06
3.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
79
25
 
 
14.04.2020 19:59:02
4.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
31.08.2020 10:10:38
5.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
09.08.2020 17:40:28
6.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
30.08.2020 09:42:52
7.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
 
01.09.2020 11:25:34
8.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
30.07.2020 19:59:49
9.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
03.09.2020 09:03:00
10.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
11.07.2020 08:16:59
11.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
08.07.2020 20:55:09
12.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
290
9
 
volná karta
10.09.2020 21:15:02
13.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
 
07.09.2020 21:23:14
14.
Pelc Adam 06.09.2007 TK Opava
327
9
389
 
14.08.2020 07:22:27
15.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
334
9
96
 
05.09.2020 19:03:04
16.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
 
30.05.2020 21:25:31
17.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
 
21.06.2020 13:14:10
18.
Wygona Jan Karol 31.05.2007 TK Na Dolině o.s.
381
6
376
 
24.07.2020 01:31:27
19.
Robenek Václav 22.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
424
6
119
 
29.08.2020 13:03:08
20.
Mróz Lukáš 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
446
6
116
 
05.07.2020 18:07:35
21.
Prokop Michael 08.08.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
456
6
 
 
14.08.2020 17:45:20
22.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
462
6
109
 
04.04.2020 15:32:05
23.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
23.08.2020 16:23:36
24.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
483
6
29
 
08.09.2020 09:10:37
25.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
4
128
 
17.08.2020 14:52:53
26.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
645
4
62
 
31.08.2020 13:12:08
27.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
645
4
310
 
07.09.2020 20:28:24
28.
Frodl Jan 19.07.2006 TC Ostrava Nová Ves
674
4
 
 
15.06.2020 19:25:26
29.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
 
16.08.2020 09:54:20
30.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
720
4
111
 
28.08.2020 07:10:26
31.
Slováček Adam 11.07.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
833
3
 
volná karta
15.09.2020 21:26:22
32.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
956
3
174
 
15.08.2020 13:30:13
33.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
985
3
88
 
07.06.2020 21:59:18
34.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
985
3
 
volná karta
05.07.2020 22:28:53
35.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
1044
1
221
 
23.06.2020 09:32:27
36.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
 
15.08.2020 19:06:32
37.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
1044
1
287
 
29.08.2020 09:36:10
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
13.09.2020 11:24:09
2.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
733
4
 
 
07.06.2020 22:28:53
3.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
749
4
340
 
30.08.2020 15:08:04
4.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
833
3
418
 
31.05.2020 15:29:34
5.
Pečonka Jaromír 03.10.2008 TK SC OSTRAVA
1044
1
957
 
18.06.2020 09:53:20
6.
Zagól Jakub 15.10.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1044
1
691
 
01.09.2020 08:47:30
7.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1044
1
408
 
10.09.2020 11:13:38
8.
Rybárik Lukáš 15.05.2006 Family Tennis Ostrava
1044
1
 
 
14.09.2020 16:05:48
9.
Gvuzd Tomáš 06.05.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
1044
1
343
 
15.09.2020 09:37:39
10.
Havrlant Marek 11.06.2007 TK Kubáň Ostrava
1044
1
475
 
15.09.2020 15:17:53
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
odhlášeno hráčem
09.08.2020 18:42:02
2.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
odhlášeno hráčem
28.08.2020 10:11:33
3.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
odhlášeno hráčem
31.08.2020 17:28:01
4.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
odhlášeno hráčem
03.09.2020 10:50:22
5.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
03.09.2020 17:42:04
6.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
odhlášeno hráčem
03.09.2020 19:52:18
7.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
720
4
80
odhlášeno hráčem
06.09.2020 11:25:53
8.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
odhlášeno hráčem
08.09.2020 20:30:51
9.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
08.09.2020 21:37:18
10.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TC Brno.
1044
1
1226
odhlášeno hráčem
09.09.2020 17:57:38
11.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
odhlášeno hráčem
11.09.2020 15:48:11
12.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1044
1
192
odhlášeno hráčem
12.09.2020 11:40:41
13.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
odhlášeno pořadatelem
13.09.2020 11:23:28
14.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
odhlášeno hráčem
15.09.2020 10:45:55
15.
Kazík Martin 23.09.2009 TK EZE Olomouc z.s.
1044
1
359
odhlášeno hráčem
15.09.2020 15:22:20
16.
Vičan Jan 03.06.2007 Rožnovský tenisový klub
1044
1
1556
odhlášeno pořadatelem
16.09.2020 15:54:40
17.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
odhlášeno pořadatelem
16.09.2020 20:01:13
18.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 12:14:29