Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  30.05-02.06.
Věk. kategorie:  dorost
Myslivec Šimon
 
Knesl David
6:1, 6:3
 
Pavlis Lukáš
6:2, 6:1
 
Kus Jan
6:2, 6:1
 
Zavadil Alexandr
scr.
 
Krupa Lukáš
6:0, 4:6, 6:2
 
Doskočil Martin
6:2, 6:3
 
Fromel Martin
6:3, 6:0
 
David Tomáš
6:3, 6:3
 
Kalousek Kryštof
6:0, 6:0
 
Vymazal Jakub
6:0, 6:0
 
Kuřitka Lukáš
6:1, 6:0
 
Fiala Jiří
6:4, 6:2
 
Foldyna Matěj
6:2, 6:4
 
Pospíšil Matěj
6:4, 6:2
 
Kubín Matěj
6:4, 6:4
 
Zeithamel David
6:4, 6:3
 
Kuřitka Adam
6:3, 6:3
 
Šimeček David
6:2, 6:2
 
Sochor Matyáš
6:2, 6:2
 
Bonk Vojtěch
6:4, 6:3
 
Rousek Šimon
6:3, 7:5
 
Šafařík Jonáš
7:5, 6:1
 
Káňa Filip
6:0, 6:1
 
Viznar Alan
4:6, 6:3, 6:4
 
Janík Petr
6:1, 6:0
 
Spirka Simon
6:2, 6:3
 
Klemens Filip
6:1, 6:0
 
Olša Michal
5:7, 6:1, 6:4
 
Postupa Martin
6:0, 6:1
 
Nováček Filip
6:1, 6:0
 
Opálka Matyas
6:0, 6:0
 
Pozdenkov Petr
6:3, 6:2
 
Formánek Václav
6:1, 6:1
 
Lankočí Matyáš
7:6 (1), 6:2
 
Kondler Libor
4:6, 6:1, 6:4
 
Glocman Michal
6:3, 4:6, 6:1
 
Kysilko Oliver
2:6, 6:4, 6:3
 
Krahulec Jan
6:1, 7:5
 
Dokoupil Přemysl
6:7 (6), 7:6 (7), 6:1
 
Postupa Richard
6:7 (8), 6:1, 6:0
 
Kubatko Dominik
6:2, 6:1
 
Matějíček Petr
6:3, 6:2
 
Barniak Radek
6:2, 6:3
 
Krakovský Denis
6:3, 6:4
 
Sikora David
6:2, 6:0
 
Petráš Adam
6:2, 6:0
 
Machala Martin
6:0, 6:0
 
Guráš Martin
7:5, 7:6 (3)
 
Mandelík Lukáš
4:6, 6:1, 6:4
 
Kratochvíl Tomáš
7:5, 7:6 (6)
 
Martinovič Filip
6:3, 6:0
 
OLŠAR Štěpán
6:4, 6:7 (5), 6:1
 
Kubáň Pavel
7:5, 3:6, 6:2
 
Frömel Karel
6:1, 6:1
 
Gedeon Petr
6:2, 6:2
 
Polách Felipe
3:6, 6:1, 6:2
 
Fojtů Michal
6:3, 6:1
 
Šíp Ondřej
6:1, 6:0
 
Vrba Lukáš
7:6 (5), 4:6, 6:3
 
Cienciala Jan
6:3, 4:6, 7:5
 
Grois Oldřich
6:2, 6:3
 
Kremser Filip
6:1, 6:1
 
Galuška Daniel Damián
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Hynek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků64
NasazeníBH
Myslivec Šimon 3530
Galuška Daniel Damián 4625
Zeithamel David 6325
Machala Martin 7120
Pozdenkov Petr 7920
Opálka Matyas 8020
Kubín Matěj 9520
Guráš Martin 10020
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 312970

Machala Martin - Myslivec Šimon
 
 
 
Kus Jan - Barniak Radek
6:0, 6:1
 
Fiala Jiří - Martinovič Filip
6:0, 7:6 (4)
 
Kalousek Kryštof - Šafařík Jonáš
6:2, 6:1
 
 
 
Dokoupil Přemysl - Fojtů Michal
6:1, 6:0
 
 
 
Zeithamel David - Glocman Michal
5:7, 7:6 (5), 1:0 (4)
 
 
 
Zavadil Alexandr - Petráš Adam
6:2, 6:3
 
Sochor Matyáš - Bonk Vojtěch
6:3, 6:3
 
Rousek Šimon - Kratochvíl Tomáš
6:2, 6:4
 
Olša Michal - Šimeček David
6:4, 6:3
 
Cienciala Jan - Spirka Simon
6:2, 4:6 (6)
 
 
 
Nováček Filip - Krahulec Jan
6:2, 6:7 (8), 1:0 (5)
 
 
 
Grois Oldřich - Grois Ondřej
7:5, 6:4
 
Foldyna Matěj - Kremser Filip
7:5, 6:2
 
Kubáň Pavel - Kubatko Dominik
6:4, 7:5
 
Kuřitka Lukáš - Kuřitka Adam
6:1, 7:6 (3)
 
 
6:4, 6:4
 
Guráš Martin - Opálka Matyas
 
Postupa Richard - Káňa Filip
6:2, 6:4
 
 
 
Postupa Martin - Mandelík Lukáš
6:2, 6:0
 
Lankočí Matyáš - Kysilko Oliver
6:4, 6:4
 
OLŠAR Štěpán - Krakovský Denis
6:3, 0:6 (2)
 
Janík Petr - Vrba Lukáš
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Kubín Matěj - Galuška Daniel Damián
 
Rozhodčí turnaje: Hynek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Myslivec Šimon 3530
Galuška Daniel Damián 4625
Zeithamel David 6325
Machala Martin 7120
Opálka Matyas 8020
Kubín Matěj 9520
Guráš Martin 10020
Káňa Filip 12015
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 314970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Havránek Jakub19.04.2002VSK VŠB-TU Ostrava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Grois Ondřej27.06.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.