Český tenisový svaz

Postupa Richard

Datum narození:
10.03.2003
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
VSK VŠB-TU Ostrava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK SC OSTRAVA, o.s.
111 (25)
725 (4)
 
 
2015
TK SC OSTRAVA, o.s.
47 (45)
327 (9)
 
 
2016
TK SC OSTRAVA, o.s.
15 (1)
102 (20)
 
 
2017
TK SC OSTRAVA
 
39 (35)
530 (4)
 
2018
TK SC OSTRAVA
 
34 (1)
301 (9)
 
2019
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
199 (12)
570 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
28.04.2018, TK Gymnázium Uničov - SK LAMA o.s.
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2018, SK LAMA o.s. - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
19.05.2018, TENIS TONDACH Hranice, o.s. - SK LAMA o.s.
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2018, SK LAMA o.s. - TC Kopřivnice
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2018, TK Opava A - SK LAMA o.s.
1
6.
Oblastní soutěž skupina C
16.06.2018, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
1
7.
Oblastní soutěž skupina C
23.06.2018, SK JC Sport Opava B - SK LAMA o.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
28.04.2018, TK Gymnázium Uničov - SK LAMA o.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2018, SK LAMA o.s. - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
19.05.2018, TENIS TONDACH Hranice, o.s. - SK LAMA o.s.
2
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2018, SK LAMA o.s. - TC Kopřivnice
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2018, TK Opava A - SK LAMA o.s.
1
6.
Oblastní soutěž skupina C
16.06.2018, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
7.
Oblastní soutěž skupina C
23.06.2018, SK JC Sport Opava B - SK LAMA o.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
13.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

16>8 Klemens, Postupa - Wojnar, Raška 4:6, 6:0, 1:0 (4)
8>4 Botur, Rodák - Klemens, Postupa 7:6 (0), 6:3
získané body: 7 b.
28.07.2018

TK Zlín (C - 200), K: 5/4

4>2 Postupa, Válek - Brož, Bebjak 6:2, 6:1
2>1 Postupa, Válek - Tichý, Josefčák 4:6, 6:0, 1:0 (1)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko
6
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
6
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK SC OSTRAVA A - SK Vitality Slezsko
9
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK Hlučín A
0
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
0
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, SK Vitality Slezsko - Beskydský TK-Radegast B
6
7.
LIGA JUNIOR TOUR
17.06.2018, TK Havířov A - SK Vitality Slezsko
0
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko
5
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
0
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK SC OSTRAVA A - SK Vitality Slezsko
9
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK Hlučín A
5
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
0
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, SK Vitality Slezsko - Beskydský TK-Radegast B
0
7.
LIGA JUNIOR TOUR
17.06.2018, TK Havířov A - SK Vitality Slezsko
1
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47