Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla
Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  26.-30.07.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pleva Jan
 
 
 
Novák Jiří
6:1, 6:2
 
Otypka Matouš
7:5, 6:1
 
Nováček Filip
6:3, 6:3
 
Zapletal Josef
6:1, 6:1
 
 
7:5, 2:6, 6:2
 
Podolan Petr
 
Beran Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Kračman Michal
6:4, 6:3
 
Prachař Jakub
6:4, 3:6, 6:2
 
Hegenbart Max
6:2, 6:1
 
Valigůra Radim
6:1, 7:5
 
 
6:3, 7:6
 
Kozler Adam
 
Červinka Petr
6:2, 6:4
 
 
 
Zapský Kryštof
6:3, 6:3
 
Jurajda Adam
6:1, 6:1
 
Šmíd Filip
3:6, 6:4, 6:3
 
Postupa Richard
7:5, 6:3
 
 
7:6, 7:5
 
Šlachta Cyril František
 
Musil Mathias
6:2, 6:3
 
 
 
Mišťúrik David
6:3, 6:4
 
Mikulák Jakub
6:4, 3:6, 6:4
 
Mihoč Jakub
7:5, 6:2
 
Čech Michael
6:4, 6:3
 
 
1:0, scr.
 
Kraus Martin
 
Šilhavý Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Černý Matyáš
6:1, 6:3
 
Mališ Šimon
6:2, 6:0
 
Růžička Václav
6:3, 6:1
 
Alan Matyáš
6:4, 3:6, 7:5
 
 
6:3, 6:2
 
Horák Ondřej
 
Jančík Jakub
6:4, 6:3
 
 
 
Paleček Adam
7:5, 6:2
 
Stuchlík Oskar Oliver
2:6, 6:4, 6:4
 
Pučálka Jan
3:6, 6:4, 6:1
 
Galuška Daniel Damián
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Semerák Jan
 
Vaculík Lukáš
6:4, 6:2
 
 
 
Černý Jakub
3:6, 6:0, 6:1
 
Hrachovec Tomáš
6:4, 6:0
 
Rys Dominik
6:1, 6:2
 
Holiš Dominik
6:4, 6:1
 
 
7:6, 6:0
 
Kovařík David
 
Marančák Jan
1:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Chmelík Oliver
6:2, 6:0
 
Růžička Adam
6:4, 6:3
 
Novák Jakub
4:6, 6:2, 6:1
 
Kolář Filip
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Vondrák Martin
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: Program Neděle 29.7.2018: 9:00 Novák - Beran, Červinka - Kraus, Horák Semerák, Kovařík - Vondrák 11:00 semifinále dvouhry Sraz na čtyřhru 12:00
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pleva Jan 1245
Vondrák Martin 1835
Červinka Petr 2135
Semerák Jan 2335
Kraus Martin 2735
Kozler Adam 2835
Šilhavý Jan 3130
Vaculík Lukáš 3230
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 312070

Kraus Martin - Kozler Adam
 
 
 
Paleček Adam - Navrátil Filip
6:4, 6:2
 
Zapletal Josef - Otypka Matouš
3:6, 6:3, 1:0
 
Stuchlík Oskar Oliver - Hájek Tobiáš
7:6, 4:6, 1:0
 
Novák Jakub - Ventrča Václav
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Podolan Petr - Musil Mathias
 
Kovařík David - Semerák Jan
1:6, 6:2, 1:0
 
 
 
Šmíd Filip - Růžička Václav
6:1, 6:0
 
Mališ Šimon - Galuška Daniel Damián
6:3, 5:7, 1:0
 
Rys Dominik - Pučálka Jan
6:2, 6:2
 
Holiš Dominik - Hrachovec Tomáš
6:0, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Vondrák Martin - Novák Jiří
 
Vaculík Lukáš - Horák Ondřej
6:1, 3:6, 1:0
 
 
 
Nováček Filip - Káňa Filip
6:2, 6:3
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
6:2, 6:1
 
Čech Michael - Zapský Kryštof
6:4, 6:7, 1:0
 
Postupa Richard - Černý Jakub
6:2, 6:1
 
 
7:5, 6:3
 
Červinka Petr - Marančák Jan
 
Šilhavý Jan - Černý Matyáš
6:4, 6:2
 
 
 
Růžička Adam - Hegenbart Max
7:6, 6:4
 
Mišťúrik David - Kulhánek Michael
6:2, 7:5
 
Jančík Jakub - Zoubek Vojtěch
6:4, 7:6
 
Prachař Jakub - Kračman Michal
6:3, 6:4
 
 
6:2, 3:6, 1:0
 
Beran Jakub - Pleva Jan
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Pleva Jan 1245
Vondrák Martin 1835
Červinka Petr 2135
Semerák Jan 2335
Kraus Martin 2735
Kozler Adam 2835
Šilhavý Jan 3130
Vaculík Lukáš 3230
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 314070

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Podsedník Dominik13.02.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.
Polách Felipe23.06.2004TK Havířov
Bartoň Hynek05.04.2004TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Káňa Filip19.06.2004TK Havířov