Vejšický Oldřich | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skokan Ondřej | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kalina Vít | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 7:6 (3), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Grossmann David | | 3:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Brož Petr | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kusý Jan | | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Křížek Matěj | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Praus Lukáš | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brill Jindřich | | 3:6, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vild Ondřej | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jiří | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Musil Jindřich | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Panáček Petr | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mouček Tomáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Brunclík Petr | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zapský Adam | 6:1, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kollár Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Nápravník Adam | | | | | | 2:6, 6:4, 2:0, scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Valoušek Jakub | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Blažka Daniel | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | 6:7 (5), 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (9), 1:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vencl Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kafka Tomáš | | 6:3, 2:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Durovič Boris | 6:3, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Ondřej | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Jedlička Adam | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Jadlovský Jan | | | | | 6:7 (4), 6:4, 7:6 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Fáček Jan | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Doppler Patrik | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Soukup Adam | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 5:7, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Lukáš | | | | 4:6, 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fedasko Nikolas | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Filip Jakub | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Leipner Petr | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 2:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Benešová Šárka (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: pátek 3.7. dvouhra semifinále 9h. následovat bude finále dvouhry a pak až čtyřhra ve 13h. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Vejšický Oldřich | 26 | 35 | Mrůzek Štěpán | 34 | 30 | Jupa Jakub | 42 | 30 | Praus Lukáš | 54 | 25 | Jadlovský Jan | 83 | 20 | Nápravník Adam | 86 | 20 | Kollár Petr | 88 | 20 | Janoušek Lukáš | 89 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 312010 |
|
|