Český tenisový svaz

Mach Štěpán

Datum narození:
09.08.2004
Platnost reg. do:
01.04.2020
Klub:
TK Frýdlant v Čechách
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Frýdlant v Čechách
1527 (3)
 
 
 
2016
TK Frýdlant v Čechách
282 (15)
820 (3)
 
 
2017
TK Frýdlant v Čechách
160 (1)
314 (9)
 
 
2018
TK Frýdlant v Čechách
 
107 (20)
596 (4)
 
2019
TK Frýdlant v Čechách
 
30 (1)
178 (12)
561 (4)
20.08.2019, Semilský turnaj

TK Semily (C - 200), K: 4/4

8>4 Holub, Knutson - Brett, Mach 3:6, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
24.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

8>4 Brett, Mach - Novotný, Novotný 6:2, 6:4
4>2 Cyprich, Cyprich - Brett, Mach 6:1, 6:1
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA2B
27.04.2019, Slovan Liberec B - TK Frýdlant v Čechách A
1
2.
DA2B
04.05.2019, TK Frýdlant v Čechách A - TK Česká Kamenice
3
3.
DA2B
11.05.2019, Tenis Libochovice A - TK Frýdlant v Čechách A
4
4.
DA2B
25.05.2019, TK Frýdlant v Čechách A - SK Štětí A
9
5.
DA2B
08.06.2019, TK Roudnice n.L. - TK Frýdlant v Čechách A
4
6.
DA2B
15.06.2019, TK Frýdlant v Čechách A - Slavia VŠST Liberec
4
7.
DA2B
22.06.2019, TK Doksy - TK Frýdlant v Čechách A
6
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA2B
27.04.2019, Slovan Liberec B - TK Frýdlant v Čechách A
3
2.
DA2B
04.05.2019, TK Frýdlant v Čechách A - TK Česká Kamenice
2
3.
DA2B
11.05.2019, Tenis Libochovice A - TK Frýdlant v Čechách A
0
4.
DA2B
25.05.2019, TK Frýdlant v Čechách A - SK Štětí A
6
5.
DA2B
08.06.2019, TK Roudnice n.L. - TK Frýdlant v Čechách A
2
6.
DA2B
15.06.2019, TK Frýdlant v Čechách A - Slavia VŠST Liberec
3
7.
DA2B
22.06.2019, TK Doksy - TK Frýdlant v Čechách A
5
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

32>16 Mach Štěpán- Klír Lukáš2:6, 7:6 (3), 7:6 (1)
16>8 Jupa Jakub- Mach Štěpán6:3, 6:2
získané body: 22 b.
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

16>8 Baum, Apltauer - Kurilla, Mach scr.
získané body: 0 b.
26.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

8>4 Kalina, Mach - Haňkovský, Šubert 7:6 (6), 6:0
4>2 Kalina, Mach - Mouček, Říha 7:6 (4), 6:2
2>1 Šťastný, Vašíř - Kalina, Mach 7:5, 6:2 (6)
získané body: 15 b.
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Hujo, Koubovský - Valoušek, Mach 6:2, 6:4
získané body: 0 b.
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

4>2 Valoušek, Mach - Hujo, Šlambor 6:2, 7:6 (4)
2>1 Uhřík, Zapský - Valoušek, Mach 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

32>16 Kubelka, Mach - Janko, Jašek 6:4, 6:3
16>8 Hauge, Schneider - Kubelka, Mach scr.
získané body: 10 b.
11.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

4>2 Mach, Rudolf - Průša, Pánek 6:1, 6:1
2>1 Mach, Rudolf - Brett, Kalaš 6:2, 7:5
získané body: 15 b.
25.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

4>2 Douda, Mach - Chour, Kurka 6:0, 6:0
2>1 Douda, Mach - Brett, Vencl 6:2, 3:6, 1:0 (02)
získané body: 15 b.
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16>8 Mach, Palán - Veigert, Jansa 3:6, 7:6 (5), 1:0 (8)
8>4 Mach, Palán - Sklenka, Kroužek scr.
4>2 Havlíček, Hovorka - Mach, Palán 6:1, 6:2
získané body: 22 b.
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

16>8 Bušek, Mach - Vít, Šulc 6:1, 6:0
8>4 Kratochvíl, Nápravník - Bušek, Mach 5:7, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 16 b.